Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma lehet egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma lehet egy kapcsolatban, ha ezt nem teszi meg?

Figyelt kérdés

A párom egy ideje ilyen 12 éveseknek szóló közösségi oldalon lóg, valami vámpíros izé, ahol virtuális órákat tartanak meg minden.

Nos a hölgy 20 éves és 2,5 éve együtt élünk, ennek ellenére kb egy hónapja rendszeresen látogatja az oldalt, órákat tölt el rajta elvonulva, alig lehet elrángatni a géptől.


Már nem egyszer mondtam neki, hogy egyrészt hiába titkolja (mert sokáig titkolta, rejtegette) látom, mert rálátok a hálózatra, és hogy szerintem nincs értelme ilyen dolgokkal foglalkozni amíg nincs pénzünk, nincs kész minden, és nem érezzük jól magunkat.


Ennek ellenére ahogy mondtam, a beszélgetésünk, sőt burkolt letolásom ellenére órákat tölt a közösségi oldalon mindenféle hülyék között.


Hagyjam ott vagy mi? Most tényleg.

Halomban áll a mosatlan, a konyhában rendetlenség, nincs feltakarítva, sorolhatnám mi van, (amit tudok én rendbe rakok amúgy) ő meg mint aki jól végezte dolgát mint valami kis gyogyós tinilány vámpíros szerepjátékkal játszik az interneten ki tudja kik között.....


??????


2015. aug. 17. 18:25
 1/10 anonim válasza:

2,5 fél éve együtt éltek és ilyet nem tudtok megbeszélni? :/ akkor nem emiatt kéne szakitani.

Alap követelmény egy kapcsolatban a kommunikáció és az összhang.

Beszéltek róla, hogy neki ez egy függősége, de amellett éli az addig szokott életét is, kompromisszumra juttok akkor baj nem lesz.

Ha ennyit nem tudtok megbeszélni mi lesz később? :)

"konyhában rendetlenség stb.. amit tudok én rendbe rakok", már elnézést konyhában rendet rakni csak nők tudnak vagy mi? :D ez csak egy mellékes kérdés :D

2015. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem lehet vele megbeszélni, egy az, hogy titkolta, a másik pedig, hogy amikor megkértem is szarik bele és folytatja. Amikor én mennyi mindent adtam fel csak mert a kisasszony féltékeny volt vagy nem tetszett neki a dolog?

Mennyire nem akartam összeköltözni vele és mennyit ígérgetett?

Most meg itt ülök a szarban és kb lapátolom a segge alól a trágyát már. miközben ő elvan a kis álomvilágában. szép.

2015. aug. 17. 18:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Én simán szakítanék ezért, már nem azért. Nem is értem, miért nem tetted még meg...
2015. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is itt hagytam volna egy különélős kapcsolatban, de ez együttélős és nem olyan egyszerű szétválni. Főleg nem egy ilyenért.
2015. aug. 17. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:

kinek a nevén van az internet? :)


ez egy függőség. Mondd le az internetet.

bár, ha van telefonja theterrel, akkor úgyis tudja használni, feltéve, hogy ért hozzá

2015. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű otthagyni, de nem lehetetlen. Ellenben nyugodtan mondhatod neki, hogy ha nem változtat AZONNAL, végeztél vele.
2015. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

tegyél fel a gépre valami kaspersky internet security féle programot, tiltsd le az oldalt

abban,

a router beállításaiban meg ahol még teheted.


vagy állítsd be a router admin jelszavát.


gondolom a 12 éveseknek való vámpíros oldalon szórakozó párod nem ért ezekhez.

2015. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy ha a gagyi vámpíros oldalt szereti, akkor miért ne játszhatna gagyi vámpíros oldalon? Az én férjem az xbox-szal játszik, na és?


Azt kellene tisztáznotok, hogy ettől függetlenül még mindkettőtöknek meg kellene csinálnia a dolgát a házban, a ház körül.

Az, hogy egyszer-kétszer ott marad másnapra a mosatlan, szerintem nem nagy ügy, de ha egyáltalán semmiben sem segít, az már komoly probléma.

Én megmondanám neki, hogy ez így nem fog működni.

2015. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pakold körbe a gépét egy marák fokhagymával, ha ez sem segít, szúrj a monitor közepébe egy fakeresztet. Ebből majd érteni fog.
2015. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hidden.. ezen behaltam :DDDDDDDDDD
2015. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!