Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nappal hol ismerkedjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nappal hol ismerkedjen egy fiú ha facen nem válaszoltok, az utcán leszólításra meg valószínűleg hülyének néztek? 20/F

Figyelt kérdés

Nem járok most suliba és szórakozóhelyekre sem. 1 barátnőm volt idáig és 4 éve nem volt. Próbálkoztam már szinte mindennel de semmi. Kezdem feladni a reményt :(

- Elolvassák a lányok hogy ismerkedni szeretnék de nem válaszolnak. Jók a képeim és többen mondták hogy helyes vagyok. Nem vagyok elég #swag #yolo?:D


Borzasztó nehéznek találom most azt hogy újból legyen egy barátnőm aki tetszik is és normális is. Pedig úgy gondolom én még jobb paraméterekkel rendelkezem.



2015. aug. 19. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azt írod, hogy ismerkedni szeretnél? Akkor ne csodálkozz, ha nem válaszolnak.
2015. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindkét verzió esetében olyan lányoknál is bepróbálkozol, akik

a.) kapcsolatban vannak

b.) halálosan szerelmesek éppen valakibe

c.) leszbikusok

d.) egyáltalán nem akarnak ismerkedni


Magyarán olyan helyeket kell találnod, ahová az ismerkedni vágyó lányok járnak. Pl. neten tárkeresőnek hívják az ilyen helyeket (nem, a FB nem az!), a való világban meg ott vannak a különböző szórakozóhelyek, klubok, akár társastánc, vagy bármi más, ahol sokkal nagyobb eséllyel lehet ismerkedni.

2015. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kolosszus22 ***** válasza:

Hmm...igazából az van, hogy mégse jössz be az adott csajnak, nekem az a meglátásom ha bejössz egy nőnek, akkor kb. tök mindegy mit mondasz, írsz reagálni fog, ha nem, akkor a fejed tetejére is állhatsz.

Amúgy az tényleg gagyi duma, hogy az írod "ismerkedni szeretnék", erre mit lehet reagálni: "Jó, ismerkedjünk?"

Próbálj meg egy kicsit összeszedettebb, pár mondatos dologgal nyitni, valami frappánsabbal, érdekesebbel.

2015. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!