Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm összejött a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm összejött a volt barátommal. Meg kéne bocsájtanom neki?

Figyelt kérdés
A volt barátommal fél évet voltunk együtt, és elég komoly volt a kapcsolatunk.De a végé nagyon összevesztünk, azóta sem szólunk egymáshoz. Egyszercsak kijelenti a barátnőm hogy egy hete járnak.Ez már 2 hónapja volt, azóta is csak úgy nézek a "barátnőmre" mint a voltpasim új ribanca.
2010. márc. 9. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Miért kéne megbocsátanod? Ha tényleg a barátnpd, akkor haragudnod sem kéne. Az a volt barátod, te már szakítottál vele, most örök életére tabu mindenkinek? Vagy ha te már utálod, akkor a barátnpdnek azzal kéne kifejezni a hűségét irántad, hogy szolidaritásból ő is utálja? Nem a jalenlegi barátodat szerette el. Szerintem a legjobb úton jársz ahhoz, hogy a barátnődet is elveszítsed, és nem ő lesz a hibás.
2010. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Bocs a gépelési hibákért, csak kapkodtam, mert mindjárt folytatják a Grace klinikát.
2010. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Mivel már semmi közöd a pasihoz nem értem mi bajod? Én már hoztam össze barátnőmet exemmel, örültem neki hogy jól megvannak, nem hogy haragudjak rájuk. Te csak féltékeny vagy hogy nem kellesz már. De ez nagyon rossz dolog. Felejtsd el őket. És nem kell hogy megbocsáss nekik, mivel nem tettek semmi rosszat veled.
2010. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Neked nem kellett, akkor miért fáj, hogy már másé? Amúgy azt a fél évet nem lehet még olyan komolynak mondani, akkor nem vesztetek volna így össze, pláne, hogy meg sem próbáltátok megbeszélni utána. Szerintem inkább Te kérj bocsánatot a barátnődtől, hogy ribancnak nézed, csak mert összejött egy pasival.
2010. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem jól teszed, hogy nem szólsz hozzá.

Gusztustalan dolgot művelt.

2010. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a barátnőm tudta hogy már akkor ideges leszek ha felhozza a volt barátom témáját, csak annyit akartam hogy kilépjen az életemből. Amikor elmondta hogy összejöttek akkor is úgy kezdte hogy jaj tényleg nelegyél mérges... tudta hogy mérgesleszek akkor miértcsinálta?
2010. márc. 16. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!