Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szép lányok közösségi oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok közösségi oldal függők?

Figyelt kérdés

Minden szép lány állandoan fenn van szinte az összes ilyen oldalon..miért?? iwiw, facebook,..stb,..

Biztos hogy a kapcsolatépítés végett?

Nem inkább azért, hogy állandóan azt nézik na ki kivel van, vagy ki hogy néz ki stb,...

VÉlemények?


2010. márc. 10. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Mi számít szépnek? az idióta degenerált plázakvák?
2010. márc. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem,nem,nem,lehet,nincs

következő

2010. márc. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem
2010. márc. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyok szép lány,de szerintem sem ők,sem én nem a kapcsolatépítés miatt vannak fenn.Ma megszabadultam például olyan ismiktől,akik csak dísznek voltak fenn,és nem osztottak,nem szoroztak.

Csak annak vagyok kíváncsi egyébként a kapcsolati állapotára,aki érdekel.Ez ma éppen leredukálódott nullára.

2010. márc. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Mert olyan ostobák, hogy nem tudják mivel lefoglalni magukat.
2010. márc. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

A szép lányoknak csak az számít, hogy az emberek megbámulják, és hogy tudják rázni a szurtos pics-ájukat mindenkinek... Legyen ennek színtere az iskola, utca, disco, kocsma, vagy akár az internet.

aztán csodálkozik anyám, hogy miért nem kell nekem barátnő...

Sajnos aki szép és van némi esze, előbb utóbb rájön, hogy szép, és elkezdi ezt csinálni, mert a mai világban ez számít, ez ami fontos mindenkinek, így kapják meg azt, amit akarnak. Sajnos a környezetemben jelenleg egy olyan csajt sem ismerek, aki:

-tényleg szép

-intelligens és okos is

-nem qrva

Belefáradtam kicsit a keresésbe már, pedig csak 17 éves vagyok. 3 hete a szívem szakadt meg, amikor egy discoban találkoztam az egyik volt osztálytársammal. Lelki és testi vonzalom is volt közöttünk, de egy félreértés miatt 8. után nem jöttem vele össze(életem egyik legnagyobb hibájának tartom!). Akkor nagyon nehezen engedtük el egymást. Most hánynom kell tőle, ő is az a tipikus "minden buliban ott vagyunk és rázzuk a seggünket 15cm-es Mayo chix szoknyában, ami 20 ezerbe kerül, de kb annyi anyagból van, mint egy zsebkendő , és büszkék vagyunk magunkra, hogy a sok kan minket bámul és feláll a farkuk a punciszagra".

F/17

2010. márc. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
00:41, bizony így van. Én próbáltam megmenteni egy lányt, hogy ilyen legyen, mi lett a vége? Én lettem a hülye köcsög.
2010. márc. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Én mások által szépnek, csinosnak ítélt nő vagyok (nem nagyképűség). Én is rajta vagyok sok ilyen oldalon, de egy képem sem ribancos, amik fenn vannak, mivel nem viselkedem úgy és nem is vagyok az. Komoly párkapcsolatom van, és védőnőként dolgozom. Sajnos a külsőmből kifolyólag sok bunkó beszólásait kell elviselnem az általam gondozott faluban (közmunkások). Próbálom a tiszteletet kiépíteni, de ehéz, mivel elég fiatal vagyok még, és fél éve dolgozom.

23/Nő

2010. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!