Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmel már lassan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmel már lassan egy éve vagyunk együtt az előző pasija állandóan hanyagolta nagyon ritkán foglalkozott vele! És most miért teszi velem azt amit anno vele a volt pasija?

Figyelt kérdés
A barátnőmel már lassan egy éve vagyunk együtt az előző pasija állandóan hanyagolta nagyon ritkán foglalkozott vele! Mi ezt a kapcsolatot barátként kezdtük aztán egymásba szeretünk és a kapcsolat elején arra kért ne legyek olyan akki hanyagolja nem is hanyagolom! Szabad teret is adok nekei szóval még az sincs állandóan a nyakában lógok! De egyszerűen ugyan azt csinálja már hónapok óta velem mit vele a volt barátja és már nem bírom és mikor szólok érte akkor el kezd velem veszekedni hogy én milyen bunkó vagyok és huzzak anyámba! Persze én ezt nem hagyom szó nélkül és én is el kezdek vele úgy beszélni mint egy utcai kis lotyoval pedig nem az és én őszintén szeretem tiszta szívből de nem tudom mi legyen! És nem értem miért ilyen?

2015. aug. 21. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Jaj:DD Szerintem nektek semmi keresnivalótok egymás mellett.
2015. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Az van, hogy kiszeretett belőled. Hagyd békén.


A következő kapcsolatodban érdemes lenne emberi módon beszélni a barátnőddel. Ha a barátnő beszél veled paraszt módjára, akkor sem visszaszólsz, hanem a második ilyen mondatra egyedül hagyod.

2015. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam egyszer egy ilyen lánnyal. És azt vettem le, hogy mellettem élte ki magát, mert az exe mellett nem tehette. Szakítottam vele, pedig nagyon szerettem. Ha akkor nem teszem meg, akkor még most is rajtam élősködne. Néha eszembe jut és sajnálom a lányt, de hát sok sz@rt megetetett velem, aztán elküldtem szépen.
2015. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából valahogy meg próbálnám helyre hozni!!! van rá esély??? <3
2015. aug. 21. 23:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából valahogy meg próbálnám helyre hozni!!! van rá esély???
2015. aug. 21. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!