Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Légyszives, hogy ne itéljetek el, annyit kérek, hogyha olvassátok, képzeljétek magatokat az én helyembe...Tehát.. 3 éve vagyok együtt abarátommal, akivel azelött legjobb barátok votunk.. 3 éve semmi gond, sem semmi. najo kicsit veszekedtunk, de az belefér.. 1 honapja elkezdtem dolgozni, és 2 hete megtetszettem egy fiunak, és lassan ö is nekem. sokat bezsélgetunk, de elmondtam neki, hogy van barátom.. aztán lassan rájottem, hogy megtetszet. a fiu, kicsit szégyenlös, pedig 25 éves, de nem is ez a lényeg... már a barátom is felhivta telefonon, bezséltek is.. de a fiu még mindig nem hagy békén.. tudom, hogy én vagyok a hibás... de már sokszor mgmondtam neki, hogy nem lesz koztunk semmi. szeretem a barátomat, de a másik fiu pedig kezd megtetszeni egyre jobban. várom, mikor láthatom... mi a helyes?
2015. aug. 21. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyere össze a másodikkal. Ha igazán szeretted volna a barátodat, akkor nem is tetszett volna meg más.
2015. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez a 25 éves, annyira kis félös fiucska... és észrevettem, hogy azt csinál mindig, amit én mondok... és én nemakarom, hogy ez legyen
2015. aug. 21. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem sok tapasztalata van még neki. Viszont te tudod. Ha a jelenlegi pasiddal minden oké, akkor zárd őt ki teljesen. Ha nem, akkor szakítsatok, és adj esélyt ennek a 25 éves srácnak. Két embert nem szerethetsz egyszerre.
2015. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1./Eleve nem ismerkedtem volna a helyedbe a munkahelyen

2./Adtad a lovat a srác alá-csak nem úgy jött össze a dolog ahogy te azt gondoltad. Te könnyű kapcsolatot akartál, a srác meg még ösztönből éldegél, és komolyan vett.

3./ Le is buktál, és most nyakig ülsz a .....


4./ Ebből jól nem jössz ki.


Talán ideje lenne felvállalnod a felelősségedet.


Biztos, hogy zárnám a 2.srácot a helyedben, de az 1.-ön is igen elgondolkoznék, mert nyitottá váltál egy másik férfire. Ami már egy komoly mutató egy kapcsolatban.

2015. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Le írásod alapján, a 2. srác nem a annyira félénk és irányítható. Ne keverd össze, a jó neveltséget a tutyisággal és a taplógombát a tökösséggel.
2015. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt tippelem, hogy a 3éves kapcsolatod most ér véget a kiváncsidágod végett. Nagyon össze kell szedjed madag, ha nem akarsz változást, mert te ez az egész miattad is van.
2015. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyira felesleges a hozzád hasonló éretlen embereknek tartós kapcsolatba belekezdeni, akik nem hajlandók felelősséget vállalni a döntéseikért, elköteleződni a másik mellett, társként tekinteni rá. Hanem ha jön valaki, aki kicsit megmozgatja a fantáziájukat, akkor máris félre kacsintgatnak.


Vagy végre felnőttként viselkedsz és ha szereted a barátod, kitartasz mellette és következetesen távol tartod magad a másiktól. Nem pedig mint egy óvodás, hogy mindig az kell, ami a másé, de azt sem engeded, ami a tiéd. De ez a hozzád hasonlóknak nem megy.


Vagy megtartod a régit, szórakozol kicsit az újjal. Ami tisztességtelen, de a hozzád hasonlók leginkább ezt választják.


Vagy dobod a régit, mert felfogod, hogy nem szereted, nem tiszteled, ha a kíváncsiságod miatt mással udvaroltatsz. Na, ez már tisztességesebb lenne, de kötve hiszem, hogy érett döntést hoznál az ügyben.

2015. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát mit szól a régebbi barátod? Támogatná, hogy 2 fiúd legyen? És az új fiú? És Te? Milyen verziók közt vacillálsz?


Mit tennék? Hát édes istenem, hát megbeszélném a 2 fiúval!

2015. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!