Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok valami kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok valami kevésbé elcsépelt randihelyet ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés

Tudom, millió ilyen kérdés van, de egyszerűen nem találok igazán jó választ.

Első randi lenne, 28 éves lánnyal, elsősorban sétálós helyet keresek, később talán "beülős" lehetőséggel. Nem budapesti, így talán több lehetőség is adott, de mindenki Margitszigetet és Kopaszit ajánl, ami szerintem kicsit elcsépelt, nem annyira különleges.

Nektek van esetleg valamilyen eldugott, de kellemes kis "menedéketek", ami kellően romantikus és szép egy sétához, és annyira nem "alap" randihely? :)



2015. aug. 24. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Megsúgok neked egy nagy titkot, de el ne mondd senkinek:


Egy 28 éves nőnemű emberi lény már régen nem lány, hanem NŐ!

2015. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Városliget, Vérmező, Feneketlen-tó, Gellért-hegy :)
2015. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Belváros, Duna-part is jó. Széchenyi-híd környéke mondjuk a Pesti oldalon. Teli van beülős helyekkel és sétálni is lehet.
2015. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Belváros, V.kerület, Deák tér
2015. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Római part. Tök retró és tök jó.
2015. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Enis romai partot akartam irni :)
2015. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Andrássy úton végigsétálni a Hősök tere felé, majd Városliget és ott lecsüccs. Vérmezőt nem ajánlom, szerintem iszonyú lepukkant egy hely, tele csövesekkel...

Beülős: Szíriusz teahát nagyon kis hangulatos, külön kuckók vannak, nagyon érdekes a kialakítása, vannak áraik, de különlegesek a teák meg kávék.

20/L

2015. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 omba ***** válasza:

Hiába közhelyes a Margit sziget: tuti jó hely.

Én a Városligetet is szeretem

2015. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én fogaskerekűzni vinném el és a normafánál lehet sétálni, meg vannak vendéglők is a végállomáson is meg fél úton is, bárhova be lehet ülni.

Én már párszor csináltam, remek ötlet szerintem!

Most tök kedvet kaptam a randizáshoz :D

Van kedve valakinek velem tartani? :D

30/F

2015. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Ikea!!! csomót lehet bohóckodni, az étteremben a kaják finomak, olcsók és egészségesek. imádom azt a helyet :D
2015. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!