Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azon gondolkodom, hogy barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon gondolkodom, hogy barátnőm miért figyel rám jobban, ha bántom?

Figyelt kérdés
Általában kedves vagyok, és meg szoktam lepni ajándékokkal, figyelmes vagyok... De néha nagyon eldurvulnak a dolgok, és akkor konkrétan szidom, mind a bokrot, néha megragadom, ordítok rá, néha fellököm, és hasonlók... És utána mindig, mintha kicserélték volna, kedvesebb lesz, és figyel rám. Tényleg ez kell? Ez nagyon elkeserítő.
2015. aug. 24. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

megbántod...bűntudata lesz...


fellököd meg hasonlók gratulálni tudok nektek is...te is hülye vagy és a barátnőd is mert tűri...de ha nektek jó akkor sok boldogságot...


22F

2015. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert szereted megalázni a barátnődet neki meg pont az kell. Bravó nektek!
2015. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat, és te se tiszteled, de ő se téged.
2015. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak gratulálni tudok a "kulturált" veszekedésetekhez!


Arra, azért ugye nem gondoltál, hogy az ilyen viselkedés után a csaj megijedhet és félelemből viselkedik teljesen másképpen, mint eddig! És lehet, hogy a csaj eleve ilyen nyúlszívű, kevés önbizalommal, akinek nincs akkora szája, hogy egy ilyen cselekedeted után véget vessen a kapcsolatnak.


Tényleg sok boldogságot nektek! De azért ne uralkodj rajta és ne nyomd el őt!

2015. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit észrevettem már, hogy a nők akkor ragaszkodnak jobban, ha leszarják őket.
2015. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Erre mondják, hogy a nő verve jó. :)
2015. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kamu, provokatív kérdés.

Az a lány maximum azért tűnik kedvesnek, mert fél tőled és nem akar semmilyen hibát véteni, hogy nehogy még egyszer nekironts.

2015. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha alapjáraton félős lány lenne, megérteném, de nem az a típus, elég talpraesett, rendben, néha agresszív...
2015. aug. 24. 16:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is lekezelte a barátnőjét, no nem fizikailag, de annál jobban ragaszkodott hozzá a nő.
2015. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vaaaagy.....

*dobpergés*

a csaj felizgult rá szexuálisan. Az öcsém egyik exe volt ilyen - oké ő mondjuk durvább eset: teszem azt szándékosan provokálta számtalanszor őt, emellett jó adag manipuláció és színjáték is bejátszott, hol ő volt a legbarátságosabb, a legtutibb tartással rendelkező nő, hol máskor pedig egy kétszínű rib#nc... Egy vitájuk után engem is felhívott meg próbált lefeküdni velem, persze amikor a barátja jól leápolta megint ő volt a szende *misemtörtént ezelőtt húdeboldogvagyok most* csajszi, aztán szakítás után meg azt próbálta bemesélni az embernek hogy megverték, miközben csak jól megdugatta magát miután felhúzta az amúgy elég nagy türelmet tanúsító kedvese agyát.


Ez csak egy személyes sztori, de attól még folyamat lehet ugyanez a te esetedben is.

2015. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!