Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, hogy ez zavar? 20/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy ez zavar? 20/L

Figyelt kérdés

A barátom(24) nézegeti facebookon a volt főiskolás szerelmét es azt a csajt akire rögtön ráirt mikor nagyon összevesztünk es majdnem szétmentünk .

Sosem hisztizek ilyenekért meg fel sem hozom neki, de mélyen nagyon rosszul érint meg ez.


2015. aug. 26. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem, ez normális.
2015. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
nem gáz. majdnem ugyanilyen fatökű az én exem volt. csak o az elso szakitas utan az elottem volt exehez ment:)
2015. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne nézesd a telefonját.
2015. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem néztem meg a telefonját. Egyutt voltunk es megakartunk nézni valamit facen es mikor ráment a keresőre akkor láttam kikre ment ra legutóbb...
2015. aug. 26. 12:31
 5/11 A kérdező kommentje:
Ne mondtam ra semmit..nem akarok egy féltékeny hisztis pocsa lenni..de kozben meg nagyon zavar es ragodom rajta..na mindegy majd elfelejtem
2015. aug. 26. 12:32
 6/11 anonim válasza:
28%
Nem gaz, teljesen normalis szerintem. :)
2015. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
szerintem nem normális...minek nézegeti? de jól tetted h nem hisztiztél. ha továbbra is csinálja akk viszont én rákérdeznék kulturáltan h miért nézegeti őket.
2015. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ugy ertem hogy normalis, hogy jogosan zavarja... -_-
2015. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyém meg fűt fát megnéz neten! Én rákérdeztem, nem bírtam ki. Vaj volt a fején. Csak nézte... - mondta nekem. Hát ez is e normális? Szerinte ezek férfi dolgok! S semmi jelentősége, engem szeret. De azért megnézte 100szor ugyan azt meg ki tudja kiket! Hidd el, nem egyszeri eset lesz az neki sem! Nézz a körmére. Ha birod akkor tartsd magadban, én nem bírtam és nem is lett volna értelme tartogatnom, mert ő nézte volna utána is. Azt sem hiszem el, hogy most már soha többet ismerős nőkre rá sem néz! Na persze! 3 évig lekamuzza, majd most igazat fog mondani? Meg nem fogja csinálni? Hagyjuk már, hogy ellenőrizzük le mégis. Most is mindent töröl, csak elfelejtette azt az egyet... micsoda pech. Nekem is.
2015. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem jogos, a pasik ilyenek.
2015. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!