Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok erről? Tényleg akkora bűn?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy mindig is nagyon szerettem szórakoztatni az embereket de ezt a barátnőm is tudja. 2 éve egy közös ismerősünk felkért, hogy egy barátnőjének menjek el a lánybúcsújára és adjak elő valami hülyeséget. A barátnőm gondolkodás nélkül elengedett és nem is volt belőle semmi probléma. Na akkor valahogy felfedeztek és azóta is járok lánybúcsúkra meg lagziba a hülyét adni de sose történt még semmi. Nem is vetkőzöm, bár az inget mindig vagy én vagy más kigombolja vagy "letépi" de az csak a hangulat miatt, semmi mást nem kell beleképzelni. Holnapra beígértem egyet de a barátnőm tiszta flegma és meg van sértődve meg féltékenykedik. Eddig sose volt problémája ezzel csak mostanság. Nekem jól esik az, hogy nevetnek az emberek és az még jobban, hogy én nevettetem meg őket. Féltékenységre okot sose adtam. Amikor vége van a szerepemnek mindig le is lépek. Szerintetek ez hiba egy kapcsolatban? Ti mit gondoltok erről? Eddig miért nem zavarta most pedig igen?

21 éves, én 29.


2015. aug. 26. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos megnézte a Magic Mike-ot. :D
2015. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem bűn, de mivel szórakoztatsz, ha nem chippandale vagy de félig meddig vetkőzöl, ha szabad érdeklődnöm?
2015. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 másodikKira válasza:
Nekem tuti rosszul esne. Lehet eleinte azért bólintott rá, mert nem akart megfojtani a kapcsolatotokkal, de hogy rendszeres lett, természetes, hogy van benne némi féltékenység, nem tetszés. Én nem akarnám megosztani a páromat más nőkkel akkor sem, ha nincsen fizikai kontaktus igazából. Gondolj bele, fordított esetben te hogyan éreznél! Mindjárt más, legalábbis szerintem.
2015. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!