Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány ha nem vállalja fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány ha nem vállalja fel, de a fiuja igen, hogy "kapcsolatban" van egy közösségi oldalon. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

A fiu, mindenhol kiirja, hogy kapcsolatban,..stb,..fotok is bizonyítják.

Míg a lánynál erről semmi jel nem árulkodik, se egy közös foto vele, és családi állapot is üresen van hagyva..

Akár azt is lehetne hinni hogy egyedülálló.

Jelent ez valamit??

Van ebben valami logika? A lány kifelé kacsingat ebböl a kapcsolatbol? Nem gondolja komolyan??

Csajok, pasik mi a vélemény??


2010. márc. 10. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmit se jelent. én se mindig szoktam "nyilvánosságra hozni" a személyes dolgaimat. lehet hogy csak szimplán zavarná ha mindenki ezt nézegetné. vagy nem tartja fontosnak ezeket az oldalakat így sose frissít stb.
2010. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a velemenyem, hogy egyet ertek a lannyal, senkire nem tartozik, hogy kapcsolatban vagyok-e vagy sem. PLane nem a arra a sok szaz emberre, aki bejelolget, mert egyszer latott az utcan, vagy mert egyszer beszelt anyukammal. En is igy kezdtem, hogy egyre kevesebb info volt rolam, majd szepen toroltem is magam mindenhonnan. A kapcsolatomhoz semmi koze nem volt, csak lassan felnottem.
2010. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de az is lehet, hogy számára ez annyira magánjellegű dolog, hogy nem szeretné a világ elé tárni. Ha nekem volna párom, biztosan kiírnám, hogy kapcsolatban vagyok.


Most amúgy pont egy ilyen csajjal gyűlik meg a bajom, mert nagyon őgyeleg v.ki körül, és ez zavar. Az egyik oldalon neki nincs kiírva, hogy kapcsolatban, de a másikon igen. Szerinted?

2010. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

semmi:D

nekem sincs kirakva a barátomnak pedig kép, kapcsolati állapot, magamról mindenhol szerepelek:$

nekem nincs kirakva mégis nagyon tiszta szívből szeretem:):$

16/L

2010. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Üresen hagyta a családi állapotot, nem jelölte magát egyedülállónak.
2010. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utoljára bejelentkezett: 3 évvel ezelőtt?

Nehogymár a fészbúkról alkoss valakiről véleményt - mert ha valakiről az adatlapja alapján kell véleményt alkotni... Nos. Kérem ide a csajozásitanácsos oldalt!!!

2010. márc. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arckönyvre nincs kiírva, hog mikor jártál fent. Vagy igen? Én fent vagyok, mégsem látom kiírva, hogy mikor léptem fel. iWiWre van kiírva, hogy mikor lépett fel v.ki.
2010. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!