Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel fél éve vagyunk együtt, de már 2 hónapja nem volt semmi szex mert beteg, fáj a feje vagy éppen megjött neki. Én már nagyon unom. Heti 2 alkalommal vagyunk együtt. Hogyan mondjam meg neki hogy én már hiányolom a szexet? Félek ha elmondanám neki akkor azt hiszi csak azért vagyok vele. Én úgy gondolom egy jó kapcsolatban nem minden a szex de azért jó ha van, vagy nincs igazam? (23F)
2010. márc. 10. 21:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bókolj! az általában bejön. Mondd meg, h nagyon csini a rucija, jó az illata, kívánod stb.
2010. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

2 hónapja? akkor ott valami gond van...

Mond meg neki, hogy Neked ez így nem jó, ha nem akar változtatni akkor viszlát...

2010. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Türelem fiatalember! A Pon'Farr 6év+10hónap múlva lesz körülbelül.
2010. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan időszakom, mikor nem kívántam a szexet, de 2 hónap?! Beszéld meg vele mindenképp! Ha ilyen sok ideje nem volt semmi, akkor gondolhatja, hogy nem csak azért vagy vele...
2010. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Semmi jel nincs arra, h baj lenne a kapcsolatban? Nem mond semmit, és Te sem kérdeztél semmit?

Kevés itt az információ egy jó tanácshoz. Egyszerűen kérdezz rá a dologra!

2010. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Mindig kérdezem hogy van e velem valami gond azt mondja hogy semmi, azt mondja szeret. Nekem az kevés hogy csak mondja.

Egy lánynak is kéne kicsit bizonyítani nem? én már tettem érte eleget.

2010. márc. 10. 21:45
 7/19 A kérdező kommentje:

első kommentelőnek:

Mindig bókolok neki és dicsérem, simogatom, szeretgetem stb.

de őt ezt nem indítja be.

2010. márc. 10. 21:50
 8/19 anonim ***** válasza:
Én azért rákérdeznék, hogy konkrétan szeretne-e valamit máshogy az ágyban.
2010. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

erről beszéltem már vele, de neki minden oké.

és nem volt olyan gond hogy nem élvezte, mindig megvártam még eljut a csúcsra, aztán foglalkoztam csak magammal

2010. márc. 10. 22:00
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor nem ártana orvoshoz fordulni.
2010. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!