Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy Járjon velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S.e.k kérdése:

Mit tegyek, hogy Járjon velem?

Figyelt kérdés
Én 20 a csaj 15. Azt állítja h jó velem, puszi is van néha smár is. Ha búcsúzunk egymástól átölelem és hozzám is bújik ,de azt mondja, h nem akar járni és csak maradjunk barátok. tudom h több van ennél de szerintem hazudik, azt is állítja,hogy nem használ ki. Szerintem a barátnőire hallgat akik szerint gáz hogy ennyi köztünk a korkülönbség. Mit tegyek nagyon szeretem őt. :(
2010. márc. 11. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy tudja nem elégednél meg a puszival, az öleléssel és még nem akar szexelni
2010. márc. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Mit akarsz egy 15 éves lánytól??
2010. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy a szülei nem engedik, hogy pasizzon és rendszeresen eljárjon pasikkal.

Vagy amit az első írt, nem akar szexelni.

2010. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem fel ha egyutt lesztek akkor neked majd tobb is fog kelleni,es o ezt meg nem akarja,de beszelyetek meg,kerdezd meg tolle batran hogy o hogyan kepzelte el az elso alkalmat?es mikor?beszelgessetek nyugodtan errol,elvezni fogja hidd el,es mond te is neki hogy szerinted jobb lenne ha meg varna,ezzel azt mutatod meg hogy te nem szexet akarsz tolle,ugyis hamarabb megteszi mint ahogy mondja,csak tesztel,a baratnom azt mondta 17 evesen akarja elvesziteni es en 15 evesen lefekudtem vele,koztunk is 5 ev volt :),csak batran,ne add fel,en is fel evig voltam nagyon jo barat vele amiutan telyesen megbizott bennem,titkait mindent elmondott,utanna osszejottunk,ne add fel ember a csaj tutira hogy akar valamit tolled.
2010. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már említettem neki ezt a szex dolgot,mondta neki h semmi komolyat nem akarok,csak vele lenni.

A szülei letudva,

apja azt mondta,h bármi csak gyerek ne legyen XD

anyja is azt mondta,h tökre összeillünk mindig kijövünk egymással És nem lát köztünk akadályt.

Csak ez az 1 dolog okoz gondot.

A múltkor is rákérdeztem és a szemembe,nevetve mondta h nem akar járni se most se később,de nem használ ki,lehet h csak fél?

De a nevetés is olyan félénk nevetésre utalt.

Már megbolondulok!!!!

Mit tegyek????????

2010. márc. 11. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
N a h az egyik valaszolonak ellent mondjak sztm nem fontos a korkulombseg ha nm akar veled jarni talan fel sztm bokolj neki tobbet s lassan lassa leveszed a labarol csak legy kitarto d ha tenyleg szereted akk ez nm problma akit szeretunk arra egy eleten at varnank
2010. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!