Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes egy ilyen kapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Érdemes egy ilyen kapcsolatra időt fecsérelni?

Figyelt kérdés
A mostani barátnőmmel 6 hónapja vagyunk együtt, de már 9 éve ismerjük egymást valamennyire. Viszont amióta együtt vagyunk, mesélt párszor a régi kapcsolatairól, és megijesztett. Volt rá példa, hogy volt valakije, és csak azért szakított, mert valaki más becsöppent az életébe, vagy volt olyan is, hogy azért menekült ki egy kapcsolatból, mert a barátja másfél év után megkérte a kezét, mondjuk megjegyezte, hogy nem érezte, hogy ő lenne élete társa. Akkor azt nem tudom miért töltötte vele az időt. Nekem mostanában arról beszél, hogy szeretne velem élni, és hogy hozzám jönne szivesen ha megkérném a kezét, de kérdem én mi a garancia, hogy én is nem kerülök lapátra. Nagyon szeretem, és ő is engem, de észre vettem, hogy érzelmileg elég instabil, amire mielőtt összehöttünk már mások is felhívták a figyelmemet. Mondjuk a testvére azt mondta, hogy az egész család el van csodálkozva, mert még soha nem látták ilyen boldognak, és ennyire összeszedettnek. Azt sem tudom eldönteni, merjek-e neki az aggályaimról beszélni. 25 évesek vagyunk, én nem akarom az időmet hiába pazarolni olyan emberekre, akik csak játszani akarnak velem.

2015. aug. 28. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2015. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lehet 9 év alatt rád várt, csak nem merte bevallani, de lehet te is csak egy vagy a sok közül...


22F

2015. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
9 éve egyszer össze akart jönni velem, csak pont akkor foglalt voltam, és nem törődtem vele, de azt mondta azóta is tetszettem neki, csak nekem más barátnőm volt.
2015. aug. 28. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, ezt látatlanban nem lehet megmondani. Lehet, téged is dob majd egy szebbnek-jobbnak tűnő valakiért, lehet, ő életed párja. Sajnos ezt soha nem lehet tudni, vagy-vagy.
2015. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bence_ ***** válasza:
100%

TE életed.

Garanciát nem adhatat senki.

Tök jól el vagytok de egyszer meg fog ő is halni. Utána mi lesz, elpazaroltad az életed?

Élj boldogan és ha ebben a partnered akkor tök jó mert egy társal élhetted meg ezeket.

Boldogságod rajtad áll. Ezért más hiába is adna garanciát. Rajtad áll.

2015. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Lehet hogy te vagy élete nagy szerelme, és idáig rád várt. Lenne valóság alapja a leírtak alapján.

Akkor szakíts,ha okot ad rá. Vagy ha van akit jobban szeretsz.

Kérd meg :-D

2015. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sok pasim volt, egyszerre kettő is. Egyiktől jöttem a randiról a másikkal pár sarokkal arrébb kellett találkoznom. 2 hetente váltogattam őket, mert nem tudtam soha szerelmes lenni, sőt 2 hét után már kezdtem undorodni tőlük. Nem feküdtem le egyikkel se. A mostani páromat nagyon szeretem 4 éve vagyunk együtt. Szerintem az első 1 hónap eldönti, h az ember láte rá esélyt, h beleszeressen a másikba. Sok mindenkinek lehetnek futó kapcsolatai mig keresi az igazit. Ha sokáig tetszedtél neki, valószinüleg most is tetszesz. 25/N
2015. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!