Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobott a pasim és nagyon letört vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
SEGÍÍTSETEK...Léccives
2010. márc. 11. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sok infó. szóval foglald el magad lehetőleg társaságban mert egyedül szar lenni ilyenkor, család, barátok.

És tanulj!

2010. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
próbálj ne rá gondolni. vagy legközelebb dobd te előbb őt. :D
2010. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

rajtad áll:

-elfelejted (mivel lassan ő is elfog téged), mászkálsz a barátnőiddel, bulizol, jól érzed magad

vagy:

-otthon sírsz egész nap, csokit zabálsz amíg nem leszel kövér és pattanásos...(akkor meg már senkinek se fogsz kelleni)

remélem segítettem :)

2010. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed, akkor menj vásárolni... :D barátnőkkel menj moziba, olvass egy jó könyvet, hallgass jó kis pörgős zenéket stb.

Remélem hamar túl leszel rajta, erőt éés kitartást kívánok. :)

2010. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok, két hete ment el. Én nem letört vagyok, hanem összeroppantam, kegyetlen érzés. Én sem tudom, hogy mit csináljak. Nem eszek, nem alszok, bőgök, ideges vagyok.
2010. márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak "pasim", akkor nem hiszem, hogy nagyon szenvedned kéne. Járj el szórakozni, barátnőzz, vásárolj, vegyél kutyát, látogasd meg nagymamádat, olvass, sportolj... Majd jön másik. :)
2010. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
gondolj a rossz tulajdonságaira. szedd össze őket. olvasgass Romanat :D és gondolj arra h legközelebb sokkal jobb pasid lesz!
2010. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pillanatragasztód van?
2010. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13:26 jól írta.legyél sokat haverokkal,barátokkal.vásárlás.család.új frizura.tanulás...majd jön más. (:
2010. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2010. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!