Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, összejönnétek egy 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, összejönnétek egy 21 éves lánnyal, akinek még nem volt soha pasija és szociális fóbiában meg egy kis depresszióban szenved, de hajlandó orvoshoz járni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 17:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ha átlagosan nézzel ki akkor igen.
2010. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok fiú, de válaszolnék a kérdésedre, ha nem baj!


Szerintem semmi kivetni való nincs ebben! sőt! nézd a jó oldalát, soha azelőtt nem volt még senkivel, ezért nagyon fog szeretni és megbecsülni téged! és amiket emlitesz nem nagy problémák, főleg úgy, hogy a lány tisztában van ezekkel és hajlandó ezen változtatni! egy kis idő és minden rendben lesz vele és akkor egy nagyon-nagyon csodálatos lányt tudhatsz a magadénak!

2010. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jársz orvoshoz, akkor nem lesz gond, meg fogsz gyógyulni. Az, hogy soha nem volt barátod nem jelenti, hogy nem is lesz :) Ettől még nem vagy kisebb ember :) Csak az orvos szót láttam meg a kérdésedben, azért reagáltam rá, egyébként veled egykorú nő vagyok, eüs :)
2010. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiú, vagy a lány?
2010. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen

15/f ;D

2010. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én igen!

Mert hasonló vagyok, 21 éves és nem volt barátnőm és pszichológusnak tanulok :) .


21/F

2010. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátnőm csak neki volt pasija előttem is.
2010. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Pszichológus férfi létedre? :) Nagy elszántság van benned hallod-e :) Én tanultam pszichológiát, a hátamon feláll tőle a szőr :)
2010. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sokan csodálkoznak is rajta... De nekem ez az életem. :)
2010. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát számomra is meglepő, nagyon is :):) Nekem tényleg feláll a hátamon a szőr, annyira nem szeretem a pszichológiát, nekem olyan megfoghatatlan, de azt csináld amit szeretsz :):)
2010. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!