Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Nektek mit jelent az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek mit jelent az elkötelezettség és a legtöbben miért féltek tőle?

Figyelt kérdés
ezt NEM a házasságra értem, hanem egy egyszerű kapcsolatra (: csak őszintén ..(;
2010. márc. 11. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

elkötelezettség-> nem csalom meg a nőmet

miért para-> mert a fiúk szexet akarnak minél több nővel, mert így hozták az ösztönök

2010. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyszeru kapcsolat,hat ez az,nektek noknek egyszeru,mert egy het mulva megcsaltok vagy eldobtak,nem felunk tolle,hanem nem akarunk egy hulye liba miatt szenvedni,olyat keresunk aki kolcsonozze azt a szeretetet amit adunk,na persze meg nezzen is ki jol,en igy vagyok ezzel,de nem akarok meg "egyszeru" kapcsolatot sem.
2010. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ősztőnők mi?
2010. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egyszerű kapcsolat alatt egy normál párkapcsolatot értettem, nem kalandot. olyan kapcsolatot amiből még bármi kisülhet.
2010. márc. 11. 19:08
 5/11 anonim válasza:

Én csaj vagyok.. de én is "félek" tőle.. xD

Vagyis inkább csak nem akarom feladni a szabadságom. Így nem kell senkinek sem megfelelnem, nem tartozok magyarázattal, azt csinálok, amit akarok, mert csak ÉN vagyok, nem pedig MI. Így egyszerűbb. Én megértem az ilyen pasikat. Nem mondom, hogy néha nem vágyom arra, hogy szeressenek, meg tényleg törődjenek velem, de tudom, hogy mellette mennyi mindent fel kellene adnom, le kellene mondanom róla. Nekem ez a véleményem!!

2010. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fiatal korban mindenkinek(csajokonak is sztem) ki kell élni magukat persze ettöl függetlenül a csajok hamarabb mondják hogy ő az igazi amiben persze nincs sztem mindig igazuk egy pasinak kamaszkorban föleg az a lényeg hogy minden héten mással legyen:) ritka az aki 1-2 évig van 1 csajjal(vagy tovább)
2010. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elkötelezettség, hogy ő nekem az egyetlen nő, igyekszek minél többet vele lenni, meghallgatom akkor is ha lázas betegség miatt félrenyafog stb. Ha jársz valakivel már elkötelezted magad mellette...legalább is régen ezt hittem, de mostanában egyre többször tapasztalok mást.

Egyébként szerintem a lányok legalább annyira félnek a kötődéstől.

2010. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nem félek az elkötelezettségtől.

A barátommal nagyon boldogok vagyunk, éppen annyi szabad teret adunk a másiknak, amennyi elegendő. Szerintem ha valaki igazán szerelmes, örömmel fogadja az elkötelezettség gondolatát.

L/16

2010. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tapasztalatom szerint a lányok ugyanolyan arányban félnek tőle
2010. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tapasztalatom szerint pedig nem (: de nem is az volt a kérdés, hogy a lányok félnek-e tőle!
2010. márc. 11. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!