Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazavisz a barátom bemutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazavisz a barátom bemutatni a szüleinek, izgulok és félek. Nektek milyen volt az első ilyen élményetek? Tudtok adni valami jó tanácsot?

Figyelt kérdés
előre is köszi =D
2010. márc. 11. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
hát az a lényeg h ne egyél meg 3 babkonzervet előtte.
2010. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik exem anyja első talikor rajongott értem,másik exem anyja meg legszívesebben kardélre hányt volna:D Na most légy okos:D:D:D:D De am no para légy természetes,de ne vegyél fel ultraminit:D
2010. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
a lényeg hogy ha valamit kérdeznek mond azt hogy tejberizs..
2010. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem rúgjál be mint az állat,az bátorságot ad és nem fogsz emlékezni adurva szitukra.Ja és ha hánysz mindenki segíteni fog.
2010. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell túlparázni a dolgot. Légy természetes, barátságos, nyitott. Ha ebéddel/vacsorával vár a család, akkor mindenképp dicsérd meg a kaját, ha ízlett, ha nem. :D

Persze legyél tisztelettudó, ne nyaljátok-faljátok a barátoddal egymást a szülők előtt stb, stb.

Kicsit én is izgultam az első bemutatkozás előtt, de minden simán ment. Elbeszélgettünk általános dolgokról, minden ment a maga útján. Azóta is szeretnek. :D

2010. márc. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Huh, nekem erről elég rosszak a tapasztalataim. Főleg rosszak...

Az előző barátom szemrehányást tett (miután szakítottam vele), hogy miért nem vittem ajándékot a szüleinek, mikor először mentem hozzájuk. :O Mert hogy az új barátnőcske whiskey-vel meg csokival állított be tetőtől talpig kiöltözve. ...

A mostani barátom anyukája is érdekesen fogadott. Megkértem a barátom, hogy hallgassunk meg egy zenét... bejön az anyja, elkezdi: elegem van már ezekből az alternatív sz*rokból. XD Na mondom ezaz.

Az első barátom anyjával először a kocsmában találkoztam, mikor félrészegen behívott és azt kiabálta: itt a menyem.

Szerintetek ezek mennyire megrázóak? :/

2010. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

11:53-asnak: Naja, ha ilyen "vadbarmok" az ősök, akkor mondjuk nem sokat lehet tenni.

Szerintem nem árt, ha előzőleg kicsit beszélsz a barátoddal, megtudakolod, hogy nagyjából mire is kell majd számítanod. Na meg kicsit feltérképezed ezzel az ősöket, hogy pl. mit szeretnek, mik a kedvenc témáik, nagyjából milyen személyiségűek.

2010. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jajj,én is nagyon féltem :-)


Legyél természetes,ne affektálj,egyszerűen csak ne játszd meg magad! Ez ugyanis rögtön lejön.

Inkább visszafogott,minthogy nagyon kotnyeleskedő.


Egyébként nem olyan borzasztó,én is azt hittem,hogy végem lesz :-D

Simán túlélhető,csak ki kell tapasztalni,hogy milyen típusúak.


Pl: konzervatív,vagy laza...


Szerencsére az én barátom szülei elég jófejek,lazák.Így utólag visszagondolva nem kellett volna stresszelnem(de ezt akkor még nem tudtam :-D


18/L

2010. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!