Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férjem spamjébe a titkosv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem spamjébe a titkosviszony.eu-ról jönnek lányoktól üzenetek, akkor ő regisztrált oda, vagy lehet spam?

Figyelt kérdés

Más ilyesmi helyről is kapott már, láttam benne.

Kérdeztem, tagadta, hogy direkt regisztrált volna.

Létezik, hogy csak úgy kapja spamként? Én nem szoktam ilyen helyről spamet kapni...

Ti??


2015. szept. 6. 17:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
43%

"a férjem spamjébe"


Tehát a levélszemétbe. Mi a problémád?

2015. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 RRR ***** válasza:
59%

lehet,hogy felment nézelődni,mert kíváncsi volt és ehhez meg kellett adni az email címét

szerintem ,ha minden ok nálatok ne foglalkozz ezzel

2015. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenkor miért érzem mindig azt, hogy ez egy bújtatott reklám?
2015. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

bújtatott reklám???

bennem megáll az ütő, hogy mit csinál a férjem, te meg reklámozással gyanusítasz???

2015. szept. 6. 17:33
 5/27 A kérdező kommentje:

én már a felment nézelődnitől is rosszul vagyok.

regisztráció nélkül nem kaphat onnan levelet???

please help!!!

2015. szept. 6. 17:34
 6/27 anonim ***** válasza:
34%
Nem hinném, hogy regisztráció nélkül kaphatna onnan leveleket, szerintem fent van rajta.
2015. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj, de te egy számítástechnikai barbár vagy. Én rendszeresen kapok gyöngyfűzőktől és egyéb női hobbi oldalaktól spameket. Gondolod jártam valaha ott?
2015. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Még hozzá teszem, tegnap kettőt kaptam, hogy mit főzzek ma a családomnak:-)))
2015. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Én felnőtt nő vagyok, hetente kapom a reklámot, hogyan tehetném a farkam hosszabbá :DDD


A probléma nem a levél, és nem az, hogy regisztrált-e vagy sem. A gond az, hogy te ___ nem hiszel neki___!!!

Ez nagyon-nagyon komoly probléma! Erről beszélgessetek, ne a titkosviszony.eu-ról. Annak nincs értelme, akár regisztrált, akár nem. Lényegtelen. A bizalom nincs meg köztetek, és ez nagyon komoly probléma.


Hallgasd végig: https://www.youtube.com/watch?v=zNMyuEFa7vQ

2015. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
15%

Nyertél 3-as. Látom a pontozásból, hogy tényleg a REKLÁMOZÁS volt a kérdező célja.

Nem szabályellenes itt ez a tevékenység?

2015. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!