Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy párom. Aki elment külföldre dolgozni. Egy ideje már nem keres. Azt sem tudom mi van vele. Én hívtam egy csomószor,de nem hívott vissza. Úgy volt ,hogy megvárom . De belefáradtam ,ebbe hogy le sem szar.

Szeeintetek,hogy zárjam ezt le végleg?

Nem akarok SMS-t írni mert úgysem válaszol,én hívni többet nem akarom.

Szerintetek mit tegyek?

Komolyat,köszi!



2015. szept. 8. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

semmit, döntsd el magadban hogy lezártad.

majd ha legközelebb keres vele is közöld ezt.

2015. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azóta nem beszéltetek egy szót sem, vagy mi?
2015. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem
2015. szept. 8. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Augusztus elején írtad, hogy egy hónapja nem jelentkezik. Ha jól számolom, lassan két hónapja nem jelentkezik. Szerintem itt lenne az ideje, hogy továbblépj. Neked sem jelent sokat, valószínű, hogy ő is így van ezzel.
2015. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 RRR ***** válasza:

szerintem vége a kapcsolatotoknak


keress egy másik párt

2015. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!