Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

A baratommal 1 honapja vagyunk egyutt, nekem azt mondta sose volt szerelmes tipus de szeret engem es en is őt. De valamelyik nap mellettem facebookozott es pont belepett az uzenetekbe es lattam ott par lanyt akivel beszelget.. latta hogy neztem, es azt mondta hogy ezt ne csinaljam mert ő nem szereti ha ellenőrizgetik... De annyit megtudtam hogy a csaj veletlenul kinyomtatta az adatait az egyetemen valami papirokkal amit a baratom kert... es a baratom ra irt faceen es azota beszelgetnek...

En teljesen oszinte vagyok vele, es sosem csalnam meg es eddig sosem csaltam meg senkit.. akkor ő miért dumalgat igy mas csajokkal meg miert nem nezhetek oda ha üzizik... Tegnap eszrevette h rosszul esett a dolog es annyit mondott h nagyon szeret engem, meg nincs titkolni valoja.. nem csal meg csak ne ellenőrizgessem..

szerintetek akkor most mit tegyek? :( sokan atbasztak mar, osszetortek a szivem es nem akarom hogy meg1x ez legyen :( Igy is alig mertem belefogni ebbe a kapcsiba :( egyebkent pedig nem is szolt hogy rakjuk ki facera h kapcsolatban vagyunk.. annyi hogy kitett magarol egy nyilvanos kepet amin megjelolt es odairta h a baratnőm készítette.. nem tudom mit tegyek ez utan, vagy hogy viselkedjek :(


2015. szept. 9. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

A facebook így szívja be az emberi értelmet, hogy az emberek azt hiszik, hogy az fb valami óriási nagy dolog!!


Visszatérve az esetedhez: ha nincs takargatni valója, akkor nem értem a reakcióját!

Barátommal olyannyira őszinték vagyunk, hogy egymás előtt írunk üziket, megbízunk egymásban és soha nem mondtuk azt, hogy ne ellenőrizgess.

Ez egy picit olyan bunkó stílus volt. Szerintem csak az mond ilyet, akinek tényleg van mit takargatni valója.


Plusz, szerintem benned meg se fordult az ellenőrizgetésre való hajlam, ez benne fordult meg, tehát lehet, hogy mégis van valami, de lehet, hogy tévedek. Erre kérdezz rá, ha nincs takargatni valója, akkor miért mondta, hogy ne ellenőrizgesd, miközben ez benned meg se fordult!


Kommunikáció, kommunikáció és kommunikáció!!! :)

2015. szept. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy lehet hogy ő szimplán ilyen, azzal hogy ránéztél az uzeneteire sértve érzi a szabadságát.

Így csak azt tudom leirni amit én tennék egy kapcsolatban. Felőlem aztán nézhetné a párom mit írok, sosem futnék más után. A volt párom volt ilyen hogy sem egy kozos kep sem az hogy velem van kapcsolatba, nem kerult ki egyetlen oldalra se. Engem is bántott. Nem megcsalas miatt de vege is lett mert annyira akarta a szabadsagat hogy inkabb kidobott. Remelem te nem jarsz igy. De legyel optimista ne gondolj a legrosszabbra.

2015. szept. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!