Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hagynátok szó nélkül?

Figyelt kérdés
Barátom egy csoporttal dolgozik együtt. Van egy lány tagja is ennek a csoportnak. Most éppen egy projekton dolgoznak. Hétvégén a lánnyal fognak közösen ezen dolgozni a barátom szobájában ketten. Ti ehhez mit szólnátok ? Szóvá tegyem vagy maradjak csendben ? Valahol azt gondolom, hogy bárhogy megbízok a barátomban mégiscsak egyedül lesznek egy hálószobában.

2015. szept. 10. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy valakivel egyedül vagy egy hálószobában, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy le is fogtok feküdni egymással, és megcsaljátok a párotokat. Ha te bekerülnél egy hálószobába bármilyen pasival, azonnal széttennéd neki a lábad, vagy mi?

Mondjuk engem zavarna, hogy miért a hálószobában kell dolgozni a projekten, miért nem lehet máshol, az mégiscsak egy intim terület. De nem gondolnék semmiféle megcsalásra - az nem csak a hálószobában tud megtörténni :D

2015. szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem hagynám,ott van rá a nappali,konyha,vagy az iroda,ezt meg kell értenie! És ha csöndben teszel veszel körülöttük az sem baj! írj nyugodtan ha nem bírod és nem hagy nyugodni a zöld szemű szörnyeteg:)

29/N

2015. szept. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A barátod szobája, vagy hálószoba? A kettő azért nem ugyanaz. Egy hálószobában milyen projekten lehet dolgozni? Erre azért rákérdeznék. Ha viszont csak annyiban hálószoba, hogy ott alszik, akkor nem csinálnék belőle gondot. Én megbízom a páromban addig, amig okot nem ad az ellenkezőjére.
2015. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sztem hagyd:)... Ez több dologtól is függ(a lánynak van-e barátja,mióta vagy egyutt a paroddal stb) ha véletlen megcsalna(valószínű nem fog) akkor igazából nem is szeret...bocsanat nem szeret eléggé:/

Sok sikert, es bízz a barátodban amíg nem ad okot a feltekenysegre :)

2015. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!