Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fenntartható egy gimis kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenntartható egy gimis kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egyetemre kerültem. Szerintetek, ha a hétvégéket együtt töltjük, néha-néha együtt tanulunk(persze mindenki a sajátját), akkor mekkora az esély a "túlélésre"? Amikor itt vagyok az egyetemen, rettenetesen hiányzik és alig bírok tanulni(mintha már a tanulás rovására menne), de a hétvégék meg hihetetlenül jók.
2015. szept. 15. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
sokszor meg dug hetvegen?
2015. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden csak rajtatok múlik, máson nem.


A volt angol tanárnőmék 16 éves koruk óta együtt vannak, azóta már összeházasodtak és van egy 4 éves kislányuk. Most kb olyan 36 évesek.

2015. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ritka, de előfordul.
2015. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fenntartható. A nyáron ment férjhez egy volt osztálytársam ahhoz a fiúhoz, akivel kb. 16 éves koruk óta együtt vannak. Harmincon felül vannak.
2015. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én bízok benne, hogy fenntartható.:) A párom most költözött fel Pestre az egyetem miatt, így 3 óra zötykölődés választ el minket. Őszintén megmondom, hogy nagyon nehéz nélküle, főleg, hogy nyáron még egy éjszakát sem töltöttünk külön. Viszont az, hogy most csak hétvégente találkozunk nagy rendszert hozott az életünkbe. Tudjuk, hogy hétvégén tudunk csak találkozni, így nincs hétköznap az a késztetés, hogy 'jaj, ezt majd átnézen reggel, erre lesz időm óra előtt, tehát akkor most találkozhatunk egy órára!", hanem tudjuk, hogy most tanulnunk KELL, mert a kettőnk jövője múlik rajta...a közös jövőnk. Ez hatalmas motivációt ad a hétköznapokon mindkettőnknek. Biztos lesznek nehezebb időszakaink, amikor nem tud hétvégén hazajönni és én sem tudok felmenni hozzá(zh miatt, meg lássuk be, egy diákjegy is elég húzós), de mindent összevetve úgy érzem, hogy kibírható ha megvan a kitűzött cél.:) A hétvégék meg csodálatosak, Ő péntek este ér haza, így én addig megcsinálom a házikat, vasárnap délután megy vissza, utána meg szintén tanulok. Közte meg teljesen ráérünk egymással foglalkozni.:)
2015. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy sorstársa találtam Benned, utolsó válaszoló. :) Nálunk is ugyanez a helyzet. Mondjuk mi legrosszabb esetre is csak 2 órára vagyunk egymástól. Hogy tudtok túl lendülni a másik hiányán? Gondolok itt arra, hogy nekem például teljesen eltereli a figyelmemet a hiánya a tanulásról és nem igazán akar menni.
2015. szept. 15. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!