Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így kéne leélnem az életemet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így kéne leélnem az életemet? Elégedjek meg ezzel?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk, két kicsivel.

Szinte mindenben egyezünk, jókat beszélgetünk.

Viszont a szex...

Havi egy alkalommal, és csak fekszik mint egy darab fa, és érezhetően csak túl akar esni rajta.

Ami eléggé bánt ahoz, hogy békénhagyjam.

Pedig régen nem ilyen volt.

Lassan már három éve fennáll ez, igaz veszélyeztetett terhesség+szülés utáni időszak miatt kb nyolc hónapnyi "amúgyse szabad" volt.

Persze hiába próbálok nyitni, kedveskedni... Üres ígéreteket kapok vagy duzzogást.


2015. szept. 22. 15:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Sosem muszáj megalkudni, bár a te helyzetedben lehet kicsit több mint kényelmetlen lenne tenni azért, hogy jobb legyen.
2015. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

inkább beszéld meg vele, hogy mi a probléma...


22F

2015. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Inkább azt hogy mi a megoldás...
2015. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

beszélj vele mégegyszer utoljára komolyan.

20onévesen nem így kéne élni.

megmondod, hogy szereted, gyerekeket is, de így nem fogsz még 40-50-60 évet leélni, meg akarod oldani, mondja meg mit tegyetek,hova menjetek, de ha nem hajlandó semmire, akkor te szépen elmész és boldog leszel mással.

ha változtatni akar, akkor fog

ha nem, akkor neked is jobb, hogy boldog apuka leszel, nem egy besavanyodott életet fogsz élni

2015. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Szerinte, most hogy szülők vagyunk, már nem kéne folyton a szexen pörögnöm.

Én kiegyeznék heti egy rendes szeretkezésben.

De ez a havi egy pacsmatolás számomra minden, csak nem szexuális élet.

Kérdeztem, könyörögtem, sírtam.

Bevettem nőiességem minden rejtett tartalékát.

És mi a válasz? Semmi!

2015. szept. 22. 16:23
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
anyám, azt hittem, h a srác írt. :O OMG nem lehet, h félrejár? vagy ha jól értem, akkor van két gyerek, nem lehet, h felszedtél pár kilót? vagy esetleg kicsit szexibb rucikat kéne felvenni? csak tippelgetek, hátha tudok segíteni. :)
2015. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

én is azt hittem te vagy a ffi.

na az azért rég nem normális ha neki havi 1 elég.

2015. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kifolyik a fiókomból a selyem és a csipke (igazi randifehérneműk).

itthon is feszes farmert hordok, halvány smink.

Ápolt vagyok, igényes.

Nem jár félre.

Már eszembejutott.

Nincs olyan ideje amibe beleférne egy csaj, a vibere az asztali gépen van, a facebookját meg, amikor ez járt a fejemben, már feltörtem.

Részletes számlát kap. EGYSZERŰEN SEMMI!!!

Amúgy direkt írtam úgy, hogy ne lehessen tudni.

Amolyan uniszex válaszokat vártam.

(Megjegyzem mindkét csajszival császáros voltam, semmi hentelés nem volt odalent, intimtornázom, úgyhogy olyan mint újkorában.

És nem volt bent szülésnél)

2015. szept. 22. 18:24
 9/20 anonim ***** válasza:
Félre kúra a ki... Néz útána telefon email fb.mert valami nagyon nem kóser körülötte. Te ez 3 éve csinálod vele, és még ő van felháborodva. Beszélj vele mi lenne a megoldás erre a helyzetre de ha már ilyen rég ott ilyen asztrális életetek akor elég nagy a bibi.Egyébként milyen otthon?
2015. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Impotens lenne?
2015. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!