Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tud segíteni hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud segíteni hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
A párommal 2éve vagyunk együtt, és a problémák kb 1éve kezdődtek. Állandó féltékenykedés (pl ha valaki bejelöl ismerősnek már képzelődik, vagy ha valamelyik férfi munkatársam rám köszön már nem lehet vele normálisan beszélni mert mérges, állandóan lesi az üzeneteimet. Meg volt női bajom. Ami mint tudjuk nem kellemes. és hát egyből azt szűrte le higy biztos mással voltam. Sokat veszekedűnk is ezek miatt. De hát nagyon szeretem). Szóval ilyenek?
2015. szept. 24. 16:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tok egyertelmu, mit kellene tenned - hacsak nem szeretsz szenvedni, azonnal hagyd ott.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Olvasgasd el a valaszokat. Annak a kerdezonek sikerult.


Ha meg vele maradsz, akkor magadnak koszonhetsz mindent, ami tortenik veled. Ez a tipus nem valtozik, csak egyre rosszabb lesz a helyzet.

2015. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Még egyszer megpróbálok brszélni vele.. dehát nehéz..mert én vele terveztem el mindent.. és nagyon úgy érzem hogy nélküle teljesen üres lenne minden :/
2015. szept. 24. 17:36
 13/13 anonim ***** válasza:

Beszelhetsz vele 5millioszor, ha valtozik is, max par hetre.


De ha jolesik a szenvedes, csinald csak, csak aztan ne sirj, amikor elkezd verni es par gyerekkel nem tudsz hova menni.

2015. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!