Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar tőllem valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam akivel nagyon jó baráti viszonyom van :) De egyszer msn-en bevalotta h tetszem neki.Ha fellépek msn-en vagy ő jön fel amikor én fenntvagyok az az 1 dolga h ír nekem.És mindig szokott bókolni nekem valamit (szép a hajam ,csinos vagyok...stb)Egyszer megkérdeztem tőlle h nemakar valakivel járni..? de ő aztmondta h nem

( de én ezt csak kiváncsiságból kérdeztem)próbálltam kideriteni h csak egy nagyon jó haver vagy ő töbet akar tőllem...de nemsikerül mert van h ijen dolgokról nembeszél vagy letagadja a dolgokat..:S(ja és még nemvolt köztünk járás vagy semmi..) Most akkor szerelmes belém vagy csak barátságként fogja fel?

15/L


2010. márc. 14. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
tőlled nem feltétlen, de tőled lehet hogy igen.
2010. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sorry a helyesírás hibákért:S
2010. márc. 14. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is van hogy bókol egy srác de csak haverom és nem akar mást, csak kedvességből meg ha tényleg úgy gondolja...én is megjegyzem neki ha bejön egy új rucija és megmondom neki hogy jó áll neki, bejön...

szóval lehet hogy ő is csak úgy mondja hogy tetszik neki és ennyi...

ő tudja megmondani neked hogy mit is akar tőled...de ha azt mondta hogy tetszel neki akkor nem lehet olyan reménytelen a helyzet...

jah és lehet hogy amikor megkérdezted hogy járna e valakivel akkor valaki másra gondolt és azért mondta hogy nem mert veled akar járni...:)

dumáld meg vele finoman, vagy figyeld meg a viselkedését

remélem tudtam segíteni

19/L

2010. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.. :)csak még nemvolt fiúm és nemvagyok az eféle dolgokban rutinos...De majd megpróbállom valahogy kiszedni belőle :)
2010. márc. 14. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azt írta, hogy tetszel neki, biztos úgy is van. Szerintem csak zavarban van, ezért nem akar erről beszélni. De az is lehet, hogy még bizonytalan. Nem tudja pontosan mit érez irántad és azt sem, neked mi a véleményed a dologról. Szerintem találkozzatok, csináljatok közös programokat és ki fog derülni, mit éreztek egymás iránt. Nem kell, hogy kimondjátok, hogy randiztok, csak úgy lazán szórakozzatok, beszélgessetek. Szerintem a személyes kontaktus célravezetőbb, mint az msn.
2010. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Már le is beszéltünk egy közös mozit ^^
2010. márc. 14. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!