Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mik azok a tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mik azok a tulajdonságok, amikben elvárjátok, hogy a párotok "jobb" legyen nálatok?

Figyelt kérdés
Pl legyen fizikailag erősebb, legyen okosabb stb...
2015. szept. 25. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nincs elvárás

valszeg fizikálisan erősebb - az izomzata miatt

agyilag nem hiszem h kellene vagy elvárás lenne - ne legyen sikhülye ennyi

2015. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Nincs olyan, amiben elvárnám, hogy JOBB legyen nálam.
2015. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Azokban a dolgokban, amikben én rossz vagyok, ő legyen jó :D Nagyjából ennyi.


Nem tudom kinyitni a befőttesüveget, nem tudok szépen parkolni, nem érem el a legfelső polcon a tudjistenmit, ezek elég alap dolgok, amikben néha jól esik a segítsége. Ugyanúgy a nehéz dolgok emelgetése vagy megszervezése.


De alapvetően azt szeretem, ha a gondolkodásmódunk, bár nagyon hasonló, olyan jellegű különbségek vannak benne, mint mondjuk a problémamegközelítés módja. Én meglehetősen intuitív jellem vagyok, és mindeközben elég emocionális. Nem árt, ha van, aki a földön tart, és kicsit reálisabban látja a dolgokat, megfontoltabb. Ez nem feltétlenül "jobb" hozzáállás, más mint az enyém, ami kiegészít, és így együtt lehetünk jobbak.


De mondjuk azt is szeretem, ha máshoz ért, mint én. Én kicsit mindig az élő, az emberi oldalat tudom megfogni, a technikai részekhez sosem értettem. De ennek ellenére érdekeltek dolgok, amiket viszont nagyon felfogni nem tudtam, valahogy sosem jött át az a tipikus "aha" érzés, ami úgy felvillan, ha megértesz mondjuk egy matematikai összefüggést (ilyenem nekem például sosem volt, már ami a matematikai és a hozzá kapcsolódó dolgokat illeti, de a sejtosztódás nálam ehhez hasonló volt :D ). Szeretem, ha valakin azt látom, mégsem egy rakás blabla a világ, hanem valakinek ez értelmes szöveggé is össze tud állni. Konkrét példa: mindig is taszítottam a technikát, volt, hogy a számítógépet sem igazán sikerült bekapcsolnom (mint kiderült, hosszabban kellett volna nyomni a gombot...). A párom programozó. Ilyen szintű dolgokban örülök neki, hogy jobb nálam :)

2015. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

Amikben ki tud segíteni, cserébe én is kisegítem, amiben én vagyok jobb, de ne vágjon fel vele, én sem teszem.

Legyen nála a magasságelőny, az erőfölény.

2015. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Semmiben? Autóvezetésben max, mert jogsim nincs. Ja, meg ússzon magabiztosan, nem vagyok jó úszó. Illetve az se baj, ha jobb szakács nálam, mert szoktam főzni, de nem szeretek. De elég erős vagyok meg okos is, nem szorulok rá mások erejére meg agyára lol.
2015. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
off: "Nem tudom kinyitni a befőttesüveget" - ezzel én is küzdöttem, míg egyszer véletlenül nem volt nálam egy kis lapos csavarhúzó... :-)
2015. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem várom el.

Bizonyos dolgokban a hasonlóságot preferálom, például intelligencia, életmód, stb.

Szerintem mi a párommal jól kiegészítjük egymást, a párom a reál, műszaki dolgokhoz ért jobban, én a humán dolgokhoz, de érdeklődünk egymás dolgai iránt (anélkül, hogy túlzottan el tudnánk benne mélyülni).

Ha valamiben erősebb, vagy jobban ért hozzá, felnézek rá emiatt, de nem elvárás!

2015. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
Azt minden lány elvárja, hogy a pasija jobban nézzen ki nála.
2015. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pénzben legyen jobb mint én.
2015. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ki az az idióta, aki magához méricskéli a barátja kinézetét? :D
2015. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!