Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek rosszul esne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek rosszul esne, ha a párotok elmenne egy piros lámpás negyedbe a munkatársaival?

Figyelt kérdés

Az én párom (8 éve vagyunk együtt) ugyanis elment, és nem is vallotta be, véletlenül tudtam meg, és mostanáig tagadja. Pedig a kollégájától tudom...

Nekem iszonyatosan rosszul esik. Szerintetek mi a normális reakció ilyenkor?


22/L


2015. szept. 25. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Mivel ezentúl nem tudnék bízni benne, kocc lenne.
2015. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nálam kizáró ok, ha valaki pénzért más embereket használ. ha meg becsap, az egyértelmű szakító ok.
2015. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

2: "Nálam kizáró ok, ha valaki pénzért más embereket használ."


Akkor ne menj fodrászhoz.

2015. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
47%
Lehet, hogy csak sétálgattak és nézelődtek a piros lámpás negyedben. Ebben nincs semmi rossz.
2015. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk Amszterdamban én is megnézném a piros lámpás negyedet, pedig totál heteró nő vagyok. Alapvetően engem az jobban zavarna, hogy nem mondta el és továbbra is tagadja. Az, hogy ott volt, nem garantálja, hogy bármelyik hölgy szolgáltatásait igénybe is vette. Az is lehet, hogy kapott egy sima öltáncot, na bumm. De ha nem mondja el, tagadja, akkor ott nekem már gyanús lenne, hogy sima nézelődésnél több történt ott, és ez eléggé megrendítené a bizalmam... Mindenképp beszélnék vele erről. Nem feltétlenül számonkérően, próbálnám magam kicsit visszafogni, de mindenképp határozottan, ne tudja kikerülni a válaszadást.
2015. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

14 éves korod óta együtt vagy vele? Hát az szép... gratulálok :)

Egyébként szerintem csak bulizott a kolegáival és nem akarta, hogy aggódj, idegeskedj. Nem véletlenül van veled már 8 éve :) én nem aggódnék, megbíznék benne. Biztos csak iszogatott, bulizott a barátaival. Nőre pénze biztos nem ment el. Vagy szerinted mégis? :/

2015. szept. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 omba ***** válasza:
41%
A hazugság nemigen fér bele egy párkapcsolatba.
2015. szept. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7: volt valami statisztika hogy az emberek átlagosan harmincszor hazudnak naponta. A nők többet ha jól emlékszem.


Egy kapcsolatba a LÉNYEGES dolgok eltitkolása nem fér bele. Olyasmiké ami észrevehetően befolyásolja egyiket másikat vagy a kapcsolatukat. Ha ilyesmi nem derül ki rendszeresen akkor az már nem párkapcsolat.


Aminek nincs semmi következménye azzal viszont ostobaság idegesíteni a másikat. Persze van akit minden idegesít. Vagyis az, hogy mit lehet elmondani, mit nem erősen függ a fogadó oldal intelligenciájától. Ismerek olyat, aki hónapokig veszekedne, ha a férje csak messziről elnézne a piros lámpás negyedre. Természetesen a férj soha az életben nem lesz őszinte a témában. Ez a hülyeség ára. Ha őszinteséget akarunk, akkor mutassunk intelligenciát. Ha minden körülmények közt feltétlen őszinteséget... na annyira még én sem vagyok elég intelligens :)

2015. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Talán jo volna meggondolni azt is , volt-e oka rá,hogy oda elmenjen.Mert alap szabály,

a párkapcsolatban élök csakis azt keresik a kapcsolaton kivül, amit otthon nem talalnak meg.

Probáld kideriteni , miben szenved hianyt és probald potolni azt .

Ami pedig az esetet illeti, nincs kizárva, elöre csak egy sörre hivták,aztán amikor oda értek ,

nem akart visszakozni . Azt is jo volna tudni, az a kolega, aki szinten vele volt, milyen oka volt

rá, hogy ezzel a hirrel megkersett.

Két lehetöséged lett volna : ha megtudod bocsátani, akkor a hirvivöt meg kellett volna fenyegetned, hogy alaptalanul vádaskodik és szét akar választani titeket.Én még azt is bevallaltam volna, hogy igazoljam , a kérdéses idöben a párom velem volt. De otthon, négyszemközt lett volna mit hallania, de egyszer, s mindenkorra lezárult volns az eset.

És a második lehetöség, a következö napon elválni, szépen ,.csendesen ,véglegesen .

2015. okt. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!