Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány testvér vs Barátnő?

Figyelt kérdés

Volt már olyan hogy a lánytestvéred és a barátnőd nem jöttek ki egymással,vagy valamiféle verseny alakult ki közöttük?Esetleg meg is tépték egymást?

Légyszi írjátok meg részletesen,hogy ha volt ilyen.


2010. márc. 14. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2010. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nálam se
2010. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát pont ilyen nem volt de a volt kapcsolatomban a barátom öccsével nem voltunk jóba, pedig én igyekeztem egyszerűen csak nem bírta elviselni h a barátját más is lefoglalja és h már kevesebbet hülyülnek együtt, egy kis idő után megbékélt és egy kissebb családi össze jövetelkor rájöttünk h nincs értelme és ő úgy vélekedett hogy ha már a tesója nem foglalkozik vele annyit akkor inkább egy olyan csajjal legyen többet aki szereti is, a vége jól sült ki...:D de azért nem azt mondom h nem eset le egy nagy kő a szívéről mikor szakítottunk a sráccal...:D szerintem ehez hasonló helyzetbe ne hagyd h választásra kerüljön sor közöld mind a kettővel h fontosak neked és az is hogy békében legyenek ha szeretnek megteszik érted a békülést...:D
2010. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
barátja helyett bátyát...
2010. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a nővérem hangosan lerib@ncozta a barátnőm és komoly vita alakult ki, aztán rájuk ordítottak, hogy hagyják abba és elmentem a barátnőmmel, látszott rajtuk, hogy meg vannak lepve (mert én általában nyugodt vagyok) utána beszéltem a nővéremmel, bocsánatot kért és most is szidják egymást, de legalább nem előttem (tehát szinte soha)
2010. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi imádjuk egymást a vőlegényem húgával, szinte legjobb barátnők lettünk :)
2010. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
lánytestvér vs barátnő fight? Fotelből popcornnal :D
2010. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nos nekem még nemvolt bnőm és mostsincs de hugom beigérte hogy ha lesz megtépi... :S :P csak a kérdés miatt, hát köszi nektek, igy már hogy lesz barátnőm valaha is?


XD

2010. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most beijesztettetek, még nem ismerem a barátom hugát, de kezdek félni tőle. :D
2010. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi jól megvagyunk,együtt járunk bulizni is.
2010. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!