Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, ha egy lány nem szeret társaságba menni? Se buli, se rendezvény se semmi?

Figyelt kérdés
Szerintem tömeg iszonya van :/

2015. okt. 4. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, hogy mit szeretnél megtudni.
2015. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hogy hogyan lehet ebből az alapotbol ki mozdítani, tudom nem könnyű neki se :/
2015. okt. 4. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Képzeld én pont ebben a helyzetben vagyok és lány is vagyok és nincsen tömegiszonyom. Azért nem megyek sehova mert szimplán nincs kivel és egyedül meg nem fogok. Nincsenek barátaim sem haveri köröm se semmi.Lehet ő is ígyvan vele. Aki nem tanult meg igazán ismerkedni illetve volt valami az életében ami megakadályozta neki ezt később az ilyen nem olyan nagy ritkaság ez csak az olyanoknak mint te túlságosan furcsa. Szerintem annyi a kimozdítása hogy elhívod valahova. Személyszerint kb nekem is ennyi xd.Csak nem hívnak sehova.Bár volt már olyan első éves fősulisként xd
2015. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyi még hogy ne diszkóba hívd..hanem max beülős iszogatós helyre vagy moziba . Belülős iszogatósnál nem muszáj feltétlen alkoholt inni
2015. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók ! Szerintem egy pizza vagy ilyesmi lesz ha el hívom , dizsi, alkohol kizátva mert én se ő se iszik :D
2015. okt. 9. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!