Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ambivalens érzelemből hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ambivalens érzelemből hogyan lehet kijönni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Olyan helyzetre gondolok amikor megismersz valakit, beleszeretsz, de nem viszonozzák az érzéseid. Sőt még beléd is rúgnak, úgy hogy megundorodsz a másiktól. Kb olyan mint amikor a mézesmadzagot húzzák az orrod előtt és csőbe húznak.

Aztán hiába telik az idő csak el kezd hiányozni az ember is meg az együtt töltött idő, de tudod, hogy soha többé nem lesztek együtt és muszáj túllépned rajta. Ugyanakkor ha mégis lenne lehetőség újra összejönni akkor már nem lenne ugyanolyan mint előtte, mert ha egyszer átver akkor másodjára is megteszi és emiatt már a bizalomnak esélye se lenne kialakulni.


2015. okt. 4. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítva szerelmes vagy egy olyan emberbe,aki elcsábított,és megmutatta neked,milyen boldogok is lehetnétek együtt,aztán meg magadra hagyott,és most szarik rád.Te meg még mindezek ellenére is szereted,akkor is,ha inkább utálni szeretnéd.

Nézd,sokan voltunk már ebben a helyzetben.Nem könnyű belőle kikászálódni,de csak magadnak teszel jót vele,ha szépen kizárod az életedből ezt az embert.Vagy elfelejted,vagy tönkreteszed magad.Idő kell,hogy ezt belásd,és akarnod kell a változást,különben még sokáig sajnálni fogod magad.

2015. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez a legszemetebb típus,eléri,hogy fontossá váljon a számodra,aztán amikor már elkezdtél kötődni hozzá,akkor dob el.Viszont addigra már megkedvelted annyira,hogy képtelen légy elfelejteni egyik napról a másikra.Míg te szenvedsz,addig ő nyugodtan alszik,és pár hét vagy hónap múlva mással ugyanezt megcsinálja addig,míg meg nem unja.
2015. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerencsére csak 1x játszotta ezt el, de többször nem is hagynám magam. Ami nehezíti a helyzetet, hogy kollégák is vagyunk. Csak emiatt meg nem szeretnék munkahelyet váltani, mert a többiekkel meg nincs semmi problémám 1 emberen meg már nem fog múlni. Mondjuk ritkán találkozunk max ebédnél, de mostanában ott sem mert máshova jár gyakorlatozni.


Meg az ő közvetlen kollégáitól tudom, hogy van valami barátnője akiről amúgy senkinek sem mesél csak állítólag van. És sz*rul néz ki(lefogyott stb). És állandóan engem kérdezgetnek, hogy nem én vagyok-e az a titkos barátnő..

2015. okt. 5. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!