Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti párotok egyből elfogadjab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok egyből elfogadjabarátnak az ismeretlen szép csajokat a facebookon?

Figyelt kérdés

2015. okt. 6. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az enyém egyből családtagnak jelöli őket.
2015. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Már nincs párom, de amíg volt, ismeretlen embereket nem jelölt vissza... és nem bírom az olyan alakokat, akik mindenféle p. uncikinn, cs. öcskinn csajokat bejelölnek...
2015. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A vőlegényem felvesz minden ismeretlen csajt és visszair nekik ha irnak
2015. okt. 6. 13:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjem gép előtt ül egész nap (programozó) de csak felszínesen Facebook-ozik. Semmire sem tartja. Hónapok teltek el, mire a valódi ismerőseit visszaigazolta legalább. A vőlegényed konkrétan csajozik. Te tudod, hogy veled mit lehet megtenni... csak aztán ne lepődj meg semmin!
2015. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Még nem próbálkoztak meg nála egyébként kivan irva h elvan jegyezve, csak nem rég irt egy csaj, hogy összetévesztette valakivel ő meg, h semmi probléma :) és utána sem törölte le. Még nem szóltam, h tudok róla kiváncsi vagyok monde valamit...
2015. okt. 6. 14:20
 6/14 anonim ***** válasza:
Enyém is boldog boldogtalant visszajelöl. Mondom minek? Csak úgy, visszajelöli mindegy ki az. Ezt nem értem. Vagyis... na hagyjuk.
2015. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én sem értem, még volt is vitánk róla, h minden ismeretlent minek jelöl vissza, azt mondta nem fog, de mégis....
2015. okt. 6. 14:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Ki van írva el van jegyezve... Nem értem mit kell ezen problémázni, facebook-ról van szó, ha meg akar csalni akkor meg fog ha visszajeloli, ha nem, sőt hamarabb fog olyannal megcsalni aki nincs az ismerősei közt, tiszta potyára idegeled magad.
2015. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De nem értem, ha megirta a csaj, h tévedésből jelölte be, miért nem törli egyből...
2015. okt. 6. 14:51
 10/14 anonim ***** válasza:

Erre már csak a vőlegényed tudna válaszolni.

Én elfogadom ha jelöl valaki akinek rendes képe van s neve s stb, s egészen addig el is van felejtve amíg minden nap meg nem oszt millió idézetet/játékmeghívást, marhaságot amitől csak vele van tele a fb, na akkor törlöm vagy beállítom, hogy nem vagyok kíváncsi arra amit megoszt.

2015. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!