Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te örülnél, ha a barátnődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te örülnél, ha a barátnődnek nem lennének feléd elvárásai?

Figyelt kérdés

Ma beszélgettem pár fiú barátommal és azt mondták, hogy kedves és szép csaj vagyok, de ott rontom el a kapcsolataimat, hogy nincsenek elvárásaim.

Pl. nem veszekszem, ha a pasim későn ér haza, nem zavar sok időt tölt a hobbijával, nem várom el, hogy mindenhova magával vigyen, ha nincs kedve találkozni, megmondhatja. Nem várom el, hogy bármit vegyen nekem, vagy elvigyen valahova (persze jól esik, ha igen). Ezt nem azért teszem, mert félek, hogy elhagy, vagy mert ennyire megalkuvó vagyok, hanem mert soha sem követelőztem és én is szeretem, ha van egy kis szabadságom és tiszteletben tartják a döntéseimet.


Legnagyobb meglepetésemre azt mondták, hogy ez hibás, mert ők bizony küzdeni akarnak a nőkért és érezni akarják, hogy meg kell felelniük az elvárásoknak és jobb emberré akarnak válni, azáltal, hogy a párjuk nem hagyja őket annyit csapongani.


Ti mit gondoltok?


2015. okt. 8. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg kölcsönös és azért nem hagyjuk a másiknak elfelejteni, hogy ragaszkodunk, addig ez oké - hopp, rögtön két elvárást is írtam, szóval érted...


29F

2015. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a gond ezzel, hogy egy átlagos férfi ebből azt szűrné le egyből, hogy magasról teszel rá. Néha kell a követelőzés...
2015. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért annak egy pasi sem örül, ha a csaja kb leszarja ha nem tudnak találkozni. Annyira beletörődőnek tűnsz, hogy már ridegségnek tűnik. Mintha nem érdekelne...
2015. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok sokszor. Szerintem élj úgy,ahogy jónak látod, a másik is tehet érted,ha el akar menni valahova,veled,elhív,és kész.
2015. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, máskor azért hordják le a nőket, mert kismillió elvárásuk van (a férfiak szerint), most meg az a baj, ha nincs semmi elvárása... és még a nőknek nem jó semmi:D
2015. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!