Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meg mibaja van?

Figyelt kérdés
pasim mutatta napisz*ron hogy felkerült az exe ( nem volt benne biztos h ő de én utána néztem és ő volt) akivel fél évig volt együtt és mikor mondtam neki h tényleg ő, leoltott hogy miközöm van hozzá meg ilyenek..jogos volt a felháborodása? tudja h rib*nc volt és az is marad egyébként de nem értem miért lett ilyen ideges emiatt..tudtommal nem érdekli bár biztos igazat mond és amúgy 2 éve vagyunk együtt...lehet hogy azért lett ideges mert azt hitte féltékenykedek?
2010. márc. 15. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sanszos
2010. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mert egy hisztis csajnak gondolt,aki nem csak féltékeny,de habzó szájjal szidja azokat,akikhez valaha is köze volt.Biztosan nem esett neki jól,hogy Te olyan személyt szólsz le,aki valaha fontos volt neki.Neked sem esne jól.
2010. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazad lehet...dehát ááhh..nah mind1
2010. márc. 15. 20:55
 4/8 A kérdező kommentje:
de most miért esett neki rosszul én pl szégyellném h egy ilyennel jártam...
2010. márc. 15. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Te nagyon flegmán,és lenézően beszélsz a volt párjáról.Olyan,mintha csak azért utálnád,mert valaha köze volt a barátodhoz.Meg mi az,hogy ,,egy ilyennel"?Ő is ember,és is nő,mint TE.Szerintem nincs hozzá jogod,hogy minősítsd,csak azért ,mert féltékeny vagy.Egyszer meg fogja unni ezt a párod,komolyan mondom.Ha meg is van a saját véleményed,minek kellett a párod orra alá dörgölni?Ezt bunkóságnak hívják.Tényleg nincs semmi közöd az egészhez.
2010. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért lett ideges, mert ez neki is nagyon kellemetlen, nyilván nem büszke rá ő sem, és neked meg nincs hozzá semmi közöd és nem kellett volna utána nézned, vagy meg kellett volna tartanod magadnak az információt, ha kíváncsi voltál. Attól, hogy valakivel együtt vagy, még nem azt jelenti, hogy mindenhez közöd van, ami vele kapcsolatos.

Ennyi...

2010. márc. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy a volt nőjét felrakták oda, azzal őt is oltották, az ő becsületén is esett csorba.
2010. márc. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat
2010. márc. 16. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!