Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Összevesztem a barátommal. Jöttünk haza kocsival, erre "poénból" rácsapott egy akkorát a combomra, hogy már fájt. Úgy vezet, mint egy nem normális, lakott területen felgyorsul 80-ra, aztán a kanyar előtt satufék és már majd kiesek a kocsiból és már baromi mérgesen szóltam, hogy ezt fejezze be. Erre azt mondta hogy ja hogy az én apám 40-el megy, mint a nyugdíjasok, biztos azért mert olyan lassú a felfogása, mint nekem, tőle örököltem. Erre visszaszóltam, hogy most hozzam fel én is mit örökölt ő az apjától, aki egy erőszakos alkoholista volt és úgy kellett elvitetni hogy békén hagyja az anyját? Erre felhúzta magát, otthon csapkodott, dobálta a cuccokat, leb_szott egy üveget az asztalra, az szét is tört... Ebből megint veszekedés lett. Aztán fenyegetőzni kezdett, hogy fejezzem be vagy akkora pofont lekever nekem, hogy nem kelek fel a földről... Meg hogy tudom nagyon jól hogy megüt ha kell... Mert már volt rá példa, hogy elkapott és az ágyra nyomott vagy hogy hátrafogta a kezem és nem tudtam mozdulni... Most mit tegyek? Hazamenni nem tudok, albérletben vagyunk.
2015. okt. 13. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

minél hamarabb menekülj...ez egy agresszív állat, ne várd meg amíg megüt, vagy rosszabbat tesz...azért ez messze nem a poénkodás kategória...és szerintem ez nem olyan dolog amit csak úgy meg lehet beszélni, mert a következő vitánál talán nem csak mondja majd hanem meg is teszi...


22F

2015. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Hagyd ott a francba!!! Hogy lehet ilyet mondani a barátnődnek?!

"én apám 40-el megy, mint a nyugdíjasok, biztos azért mert olyan lassú a felfogása, mint nekem, tőle örököltem." ez azért durva! :\ Hagyd a francba!

2015. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk először amikor csak a kérdést láttam azt akartam írni hogy akkor ne nyeld le! De így már másabb!
2015. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha annak ellenére vele maradsz, hogy erőszakoskodik veled, akkor te nagyon hülye vagy!


Hagyd el. Mindig van egy megoldás. Kérj a szüleidtől segítséget, menj haza, menj másik albérletbe, vagy költözz egy baráthoz ideiglenesen.

2015. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Költőnő? ***** válasza:
miért nem tudsz hazamenni? Rokonok? Barátok? Akárki?
2015. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Micsoda ígéretes jövő előtt álló kapcsolat! Akarsz még 50 évet így leélni? Ha nem, akkor tudod a választ.
2015. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Külföldön vagyunk... jelenleg sajnos nincs pénzem hazamenni, de még másik albérletet keresni is rizikós, de biztos, hogy több napot vesz igénybe :(


Az a durva, hogy amíg én bezárkóztam a hálószobába, ő kint vígan fütyörészik...

2015. okt. 13. 10:46
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Azonnal MENEKULJ el! Amikor nincs otthon cuccolj ossze es menj El egy baratnodhoz. Mindenhonnan tiltsd Le es ne vedd fel neki tobbet a telefont ha ezutan is zaklat kerj tavoltartasi vegzest ellene.

Amig csomagolsz hallgasd meg ezt: Carrie Underwood - Good girl

18/L


U.I. En az elso pofonnal Ott hagytam volna a francba. Egy ferfi nem UT meg mot, plane nem olyat akit szeret.

2015. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amint teheted, lépj le! Kölcsönkérni nem tudsz valakitől? Valóban kiszolgáltatott helyezetben vagy, megértem a tanácstalanságod.

A barátod egy paraszt. Elég alap, hogy egymás családját igyekszünk tiszteletben tartani...

2015. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Menj a nagykövetségre és kérj segítséget ott.
2015. okt. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!