Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az "egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az "egy apuci, több anyuci" felállásról? (Azaz a többnejűségről)

Figyelt kérdés

Persze, persze, Magyarországon természetesen nem legális a dolog, de azért innen-onnan hallani, hogy vannak, akik mégis ezt az életformát választották. :-) Egy apa + több anya + mégtöbb kiskölyök = élnek szépen, boldogságban, nagy családban...

Esetleg van a környezetetekben ilyen? Láttatok már élőben ilyet? :-) Sokan élnek így? Ez a dolog hogyan működik a gyakorlatban, a hétköznapokban, az ágyban...? A szülők hogyan tálalják ezt az egészet a gyerekeknek? Mit mondanak nekik? Egyszóval: hogyan működik ez az egész?


2010. márc. 16. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy mormon oldalt de itt Magyarországon is van mormon egyház meg misszió lehet érdeklődni.Habár úgy tudom már náluk is egyre jobban tiltják bizonyos mormonok már nem vesznek több nőt feleségül, az utóbbi időben mintha olvastam volna valami változásfélét náluk.
2010. márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
No, megint okosabb lettem egy fokkal! Nem is tudtam, hogy a mormonoknál ez a dolog elfogadott (volt).
2010. márc. 16. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Üdv! Mormon vagyok, és nem elfogadott a dolog, az egyház tiltja a többnejűséget. Aki meg azt sem tudja, miről van szó, az miért szól bele?
2010. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!