Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az okozhat problémát egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az okozhat problémát egy friss kapcsolatban, hogy a férfi nem dolgozik, csak otthon lustálkodik egész nap, mert tele van pénzzel (legalábbis ami neki elég), a nő meg robotol minden nap?

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 18:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen mert a közös jövőben felmerül jó pár kérdés.

Ami ma neki elég pénz lehet hogy holnap 1 gyerek mellett nem lesz semmi.

Férfi tud dolgozni akkor dolgozzon!

2015. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja én nem dolgozom, viszont egyetemre néha bejárok.
2015. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

az nem zavarna, hogy nem dolgozik. jó neki. én se dolgoznék, ha tehetném. mindig is furának gondoltam azokat az embereket, akik szeretnek dolgozni, és ez tölti ki az életüket kb. én inkább foglalkoznék olyan dolgokkal amik érdekelnek. sok hobbim lehetne. szóval az jó lenne, ha neki lenne lehetősége rá.

de ez így, hogy csak otthon döglik, az már nem tetszik. ennyi ideje van, és semmi hasznossal nem tölti el. na meg persze ha közben semmi munkát nem végezne el otthon, annak sem örülnék. fordított esetben én minden este finom vacsorával várnám otthon azt akit szeretek, hogy legalább az estéje szép legyen. meg nem hagynám rá a háztartást. illetve ha ez a közös célok elérésének az akadálya lenne, az is zavarna. pl ha lakást, vagy házat akarunk venni stb. szóval ez inkább hosszútávon lehetne gond. friss kapcsolatban talán még jó is, hogy csak a nő időbeosztásához kell igazodni, ha pl találkozni akarnak, vagy csinálni valamit. de én pl nem jövök össze olyannal, akivel nem hosszútávon tervezek, tehát lehet hogy zavarna.

2015. okt. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Külön vagy közös kasszán vagytok? Házimunkát kicsinálja?
2016. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Naná hogy igen..
2019. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!