Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Miért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Miért jó ez neki? 24l

Figyelt kérdés

A szituáció az, hogy érzem és tudom, mivel mondta az egyik jó ismerősöm, hogy vonzódik hozzám. Szerintem ez több is, mint vonzalom. Igazából két ok miatt se jöhet ez össze, egyrészt, mert kapcsolata van, ami elég döcögős, másrészt, mert számomra elfogadhatatlan, ha valaki mellékvágányon jár s kel. Értsétek: Nem őszinte, nem lehet benne megbízni, nem lehet rá számítani, sunyi, szóval magyarán megéri a pénzét.


Van, hogy felkeres. Kiönti nekem a szívét. Sóvárog utánam. Beismeri, hogy szeretne velem lenni, milyen jó is lenne velem, mert én milyen ideális nő vagyok, megértem őt, értékelem stb, nem úgy, mint a bnője például. Legszívesebben eltűnne velem...


Ezt én végighallgatom. Elég fura helyzet, de ez annyiban marad, vagy majd annyit hozzátesz, hogy személyesen beszélünk, ami persze elmarad...


Egy idő után viszont változik a felállás. Érdeklődik, hogy van e barátom, sőt, még 'cseszeget' is, hogy lassan nem ártana barátot beszereznem. Mikor bevágom, hogy van aki bejön és ez kölcsönös, fura arcot vág és csak hallgat érdektelenné válik. Beszélek, ő meg a földet bámulja, nem is nagyon reagál a mondanivalómra...


Én ezt nem értem. Egyik pillanatban azt mondja, reméli bepasizok, máskor meg közeledik. És ez így váltakozik. Azt akarja, hogy legyen valakim, mert noszogat, azelőtt is célozgatott, nem e rossz nekem egyedül? Aztán meg simán benyögi, ideje lenne barátot beszereznem. De közben meg olyan társra vágyna, mint én.


Minek csinálja ezt?


Közben meg úgy veszem észre, nem nagyon akar velem sokat diskurálni. Minimalizálja a csevegéseinket. Régebben igényelte. Én nem keresem egyáltalán, de nála csak egy gondolat és már lelkizik is nekem.


Én ilyen viselkedést még nem tapasztaltam. Kezelni sem tudom. Elhallgatom. Régebben nagyon bejött, mára nem érdekel mint férfi, lassan kiölte belőlem a pozitív érzéseket, a szimpátiát.


De azt tudni szeretném, miért műveli ezt? Valakinek tippje lenne?


2015. okt. 15. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbál manipulálni téged,mindenféle hátsó szándékkal meg akar szerezni magának.Hazudozik össze-vissza,de ő sem tudja pontosan,hogy mit akar csak azt,hogy birtokolni akar téged.
2015. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek állsz szóba ilyen kreténnel??!
2015. okt. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert hagyod! Velem miért nem csinálja ezt senki??
2015. okt. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak meghallgatom. Nem foglalkozom vele. Viszont a viselkedésének oka érdekel.
2015. okt. 16. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle! Mi honnan tudjuk?
2015. okt. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!