Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne következzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne következzen ez be?

Figyelt kérdés

A parommal par honapja vagyunk egyutt, en egy tamogatott OKj-s tanfolyamra jarok Miskolcra o pedig decemberben koltozik fel pestre, mert ott fog dolgozni ezert ritkan fogunk talalkozni, sőt azt is mondta h nem biztos h birni fogja a tavkapcsolatot :( de azt is mondta szeret es fontos vagyok neki, de nem tudja mi lesz mert nekem nyaron lesz a vizsgam :( addig elvileg itt kell maradnom..

Valaki nem tudja hogy lehetne ezt megoldani, hogy én is felkoltozhessek oda es ne keljen el szakadnunk? :( Ott lehetne folyatatni ezt a támogatasos tanfolyamot vagy valami masikba kezdeni belole? :( vagy ha irok egy kerelemet hogy elkoltoztem es nemtudom folytatni akkor vissza kell fizetni? :( valami megoldast szeretnek mert ez fontos nekem :(


2015. okt. 16. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Kerdezd meg Ott ahol tanulsz,hogy koltozes eseten van-e Hasonlo intezmeny pesten ahol folytathatnad a tanulmanyaid.

Amugy azert az nem olyan rettenetesen veszes tav. Megtudod latogatni meg tudnatok skypeon us beszelni. Kifogas hogy nem birna, ha igazan szeretitek egymast kevesebb mint egy evet ki lehet igy birni.

18/L

2015. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha költözöl és olyan messzire hogy nem tudnál bejárni akkor abbahagyhatod, és nem kell visszafizetni. Én is így voltam, megkérdeztem, de végül én nem költöztem.
2015. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!