Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandekosan rontja le az onbizalmam?

Figyelt kérdés

Elegge megromlott a kapcsolatunk. Tobbszor mondta nekem, hogy unalmas vagyok, nem erzi jol magat velem amikor beszelgetunk es o ezt mar majus ota erzi, de persze errol csak most ertesultem, amikor hisztit csaptam, mert nem mondta meg mi baja van (velem is), pedig kerdeztem szepen, kedvesen, de az nem hatott.

A hozzatartozoi nem birnak engem, ezert nem is engedtek, hogy meglatogasson, mert tavkapcsolatban vagyunk/voltunk es most lett volna ra alkalom, hogy egyutt toltsunk el egy kis ido.

A talalkozas napja elott lefujta az egeszet, mert hogy mas dolga van es hogy megint unja amikor velem van.

Mondtam, hogy legyen szunet. En tartottam is magam hozza, de o meg aznap irt nekem.

Multkor is nagyon osszeveszett velem, mert nem tudok vele semmirol beszelgetni, nem tudok semmihez hozzaszolni, nincs velemenyem, egy hulye senki vagyok stb.

Mondtam neki, hogy ezt miert nem mondta akkor, amikor ezt kezdte erezni es miert kellett most a kepembe vagni? Erre nem volt valasza.

Azota is beszelunk es folyton beszologat.

A szememre hanyja, hogy csak egy szegeny lany vagyok, mert o es a csaladja eleg tehetos, de azt mondta, hogy ettol nem vagyok kevesebb szamara.

Multkor mondta, hogy mar nem vagyunk egyutt, nem erdemlem meg azt, hogy tiszteljen es akar szo nelkul is lelephet. Amikor en leptem le szo nelkul persze nekem esett..

Utana mintha semmi nem tortent volna becezgetett, igy szeretlek stb, en is viszonoztam, mert en hulye tenyleg szeretem... de mondtam neki, hogyha nem vagyunk egyutt akkor miert becez? Erre o: bocsanat, nem lesz tobb ilyen.

Most akkor mivan? Egyutt vagyunk vagy megsem?

Mindenre azt mondja, hogy en jobban tudom, az en dontesem, senkit nem erdekel mivan velem, mert ilyen az elet, mindenki leszar es csak magsmra szamithatok, mennyire gyerekes vagyok, lekislanyoz stb.

Visszanyalt volna a fagyi, mert o volt az elso baratom, tulsagosan kitarulkoztam elotte es megfolytottam volna a szeretetemmel?

Tudni kell rolam, hogy nem nagyon vannak barataim es eleg visszahuzodo vagyok, de ugy erzem, hogy hulyere vettek..



2015. okt. 18. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
szeret,de lehet hogy benne van hogy szégyel téged,mert ilyen vagy
2015. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Feltétlenül menj el pszichológushoz. Ha szerencséd ven pot kitapintja a problémádat, és ha elfogadod az útmutatását, változni tudsz!

A sráccal ne foglakozz szerintem jó darabig, amíg nem veszed észre hogy változol!

De lehet hogy soha nem kell folytatni!

Nem kizárt hogy van még rajtad kívül pár csaja a messzi távolban, és csak fix akciókra tartogat!

A leírásod alapján nem érdemel meg, de kérdés hogy ha ta leértékeled magad, akkor ez ellen tehetne-e más valamit!

Főleg ha kifogtál egy olyan embert aki mindenkit kihasznál. (félvág a gazdagságára, stb..)

Ha van valami amit tehetek érted, írj privátot!

2015. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem feltetlenul en vagyok a hibas ebben, mert o is tud nagyon gyerekes es makacs lenni, de ha ezt felhoztam, az mar baj volt. Persze engem sertegethet.. hat jo hogy semmi onbecsulesem nincs mar
2015. okt. 18. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán! Minek állsz még szóba vele? "Delete"! "Off"!

Persze ha sub hajlamu vagy és imádod magadat sárbataposatni ...

2015. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én meg úgy érzem, ez a kapcsolat nem tesz neked jót, vess neki véget minél előbb.

Egy élő roncs leszel így nem sokára.

2015. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Együtt vagy egy nagyképű,egoista barommal,aki valójában nem szeret,csak alkalmanként jó vagy neki.Én ezt nem tűrném.Elhiszem,hogy lehúzta az egódat,de azért legyen már benned egy csepp tartás,büszkeség!Nem érdemel meg téged,hagyd a francba!
2015. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jófajta férfi trükk. El kell venni a nő önbizalmát, hogy elhiggye, nem kell senki másnak, és baromira kaparjon, amiért az illető férfi van olyan szíves, és egy ekkora nímanddal együtt van.

ÉBRESZTŐ!!!!

2015. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hahóóó, hagyd ott a francba, szakíts meg minden kapcsolatot!
2015. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!