Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy munkatársam aki 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy munkatársam aki 26 éves de én csak 20 vagyok és tetszik nagyon. Van egy (barátja) is elvileg de ő nincs itthon. Szóval ha a csaj bírja a fejem mert látom rajta akkor hogyan kerülhetnék hozzá közelebb, hogy járjunk vagy vmi?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 05:15
 1/3 anonim válasza:
hajts rá. ha a nő viszonozza akkor nincs is "barátja",de ha veled kezd akkor mással is fog. szóval legyen csak barát vagy keres más nőt aki komolyabb. te se tudod hogy kerülj hozzá akkor nem is akarod igazán.
2008. szept. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs sok esélyed. Mondom ezt úgy, hogy az én párom 7 évvel fiatalabb nálam. A kérdésed stílusa alapján még 20-sem vagy agyilag. Ha mégis összegabajodnátok az csak azért van, mert a nő úgy gondolja, hogy könnyedén ejt majd ha a pasija visszajön.

Egyébként, hogy a kérdésedre is válaszoljak:

viselkedj férfiasan, és hívd meg valahová. Merd felvállalni magad és az esetleges visszautasítást és kérj tőle egy randit. Ilyen egyszerű.

2008. szept. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Am kössz hogy bealáztok. Nem erre számítottam de mind1.

Azt hittem segít vki.

Egyébként hogy lehet egy kérdésből leírni valakit.

Kössz szépen.

lehet agyilag komolyabban fogom fel az életet mint egyesek de mind egy nem ismertek , hagyjuk csá

2008. szept. 13. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!