Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béküljek vele vagy ne?

Figyelt kérdés

Nos,az a helyzet,hogy 1ik héten nagyon magam alatt voltam és ezt a barátomon vezettem le...Neki meg nagyon hiányzott a régi énem és elment a "törzshelyre" és ott smárolt egy lánnyal...Megtudtam.És szakítottunk.Most meg mondta a barátom,hogy nagyon szeret és vissza akar kapni,én is szeretném,de a családom ellene van,hogy megtudták,hogy megcsalt.A barátaim szerint se kéne vele újrakezdenem. De szeretem...:/


L/17


2010. márc. 16. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az legyen a legkevesebb problémád, hogy mit mondanak mások:) Csak, ha esetleg máskor is magad alatt leszel, és hiányzik neki a régi éned - ahogy te írtad, akkor megint úgy vezeti le h mással smárol? Aki egyszer megteszi...
2010. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megtette, megteszi többször is. Meg tudnál még benne bízni? Ez a kérdés. Elengednéd egyedül bulizni ezek után?
2010. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom és ettől is tartok..
2010. márc. 16. 21:53
 4/12 anonim ***** válasza:
próbáld elfelejteni... kutyából nem lesz szalonna
2010. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a szerelem már csak ilyen, vak...
2010. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kellene visszamenned hozzá.


Szenvedhetsz még egy pár hetet, hónapot nélküle, amíg elfelejted, de szenvedhetsz majd sokkal tovább is, ha újra, újra és újra meg fog csalni, ha egy kicsit is összekaptok valamin.

2010. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
még a végén megsajnálom szegényt hogy más szájában taálta meg a te régi énedet, ugyan már, dobd ki a fenébe.
2010. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És minden problémátokat megcsalással fogja megoldani?
2010. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy ez volt az első és az utolsó is...
2010. márc. 16. 22:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Hat nekem egyszer nagyon hianyzott a baratom es smaroltam egy masik sraccal.O nem tudta meg,de teljesen azert volt az egesz mert O hianyzott es az erintesei es vegig ra gondoltam. (jo kicsit fura) de a lenyeg az hogy nem mondtam el neki es ezzel rajottem,hogy menynire szeretem :) Es jobban egyezunk mint valaha es nagyon-nagyon szeretem :) Ugyhogy ha azt mondjda,hogy szeret es ez volt az elso es utolso adhatnal neki egy ugymond utolso eselyt. Azt mindenki megerdemel nem?

:)S.

2010. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!