Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki hasonlóhelyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonlóhelyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal jól megvoltunk, a kapcsolatunk szépen alakult, egészen addig amig én el nem ijesztettem.

Párszor hangoztattam,hogy milyen jó férj lesz, kicsit álmodoztam az esküvőnkről stb...

Nos ő ettől teljesen megijedt, visszavonulót fújt. Most ott tartunk,hogy nem találkozunk, nagyon ritkán beszélünk. Ő mondta hogy időre van szüksége és tisztázni akarja a dolgait.


Visszatér hozzám idővel?


2015. okt. 21. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mióta voltatok együtt? Aki ennyitől betojik,az menjen is szerintem :D
2015. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg tudom érteni a párod, nekünk ez nagy dolog, ha valakivel elkotelezük magunkat. Én pl nem jedtem meg, sőt bele vágtam, most ott tartok h fizetem a gyerektartást és a volt páromal még egy szót sem tudok váltani. Amint komolyra vettem a kapcsolatunk elkezdett uralkodni. Amit én türtem egy darabig, de amikor megáljt mondtam akkor minden a fenekére állt. Én lettem a legroszab ember a világon aki bisztos félrejár stb
2015. okt. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele, h vkit ugy szivbol szeretsz. Te ott hagynad meg visszavonulot fujnal ha mondana neked h orokke a tied??

Azt ertem h felne ha mar ki lenne tuzve a dolog de egy sima beszelgetestol nem fosik senki aki szerelmes sztem :) de lehet h en vagyok egy elcseszett figura :)

2015. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!