Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Megboszuljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Megboszuljam?

Figyelt kérdés
Barátommal buliban voltam, ott volt az a srác, aki régen akart velem járni(...csak hát összevesztünk valami hülyeségen! Aztán felhívott, mert azt hitte, szakítottunk a barátommal, pedig nem) aztán a buliban voltak megjegyzések, -visszahallottam- meg láttam h figyel, meg volt olyan beszólás(egyik haverja mondta), h az a srác jobb, mint az én barátom !! Na mire fel ez a viselkedés? Féltékeny lehet? Szerethet? Bosszúálás (ha igen, akkor mi? vagy hagyjam a francba? ):D Már nagyon idegel a dolog... :@
2010. márc. 17. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Na ezt nem nagyon tudtam felfogni. Miért akarsz bosszút állni? Mert felhívott? Mert egyik haverja azt mondta, hogy jobb, mint a pasid??? Vagy mert felhívott? Ezért? Normális vagy???


Szerintem feküdj le szépen és aludd ki a baromságaid. Amúgy hogy akarsz "bosszút állni"? Görbén nézel rá?

2010. márc. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hol a probléma vagy mi miatt lehetsz ideges. :S

nem is csinált semmit.

2010. márc. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
87%
az az igazsag, hogy most orulsz annak hogy tetszel neki, es gondolom hogy nincs kivel meg osztanod ezt az elmenyt, ezert irtad ki ide, figyelj, ha tetszik neked, akkor ne ugy probalj meg a kozelebe ferkozni hogy bosszut alsz rajta a semmiert, inkabb tudd meg hogy mit akar tolled pontosabban, szerintem, probalkozni akar nalad, tudd meg hogy mit akar tolled
2010. márc. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bosszút akarsz állni..nem nagyon értem miért..de ha ezt érzed,akkor figyelmet akarsz..lehet hogy van benned egy kis gyűlölet..és emögött pedig mindig ott van valami más is..
2010. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem értitek a történetet... nem erről van itt szó xD

igaz hülyeség is volt kiírni :D majd pont ti oldjátok meg :D csak leakarom vakarni őt h hagyjon békén mert idegel xD és h mi az, ami után garantáltan abbahagyja a cseszttést. ennyi cs.

2010. márc. 17. 13:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!