Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit várhatok ettől a férfitől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várhatok ettől a férfitől?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban vagyok egy 28 éves férfival, én 25 éves nő vagyok. (még nem élünk együtt).


Párom (férfi) erőltetett sportkarrier,az anyja által..

anyjával való kapcsolata ramaty, folyamatosan veszekednek, minden egyes apróságért kiabál vele az anyja, még akkor is, ha én ott vagyok.

A nőt még nem láttam soha se szívből mosolyogni, pedig rengetegszer voltam/ vagyok náluk.

Az apja a családban egy dobogó szívvel rendelkező szellem. Otthon szó szerint a kutyának több szavazati joga van,mint a férjnek. Ővele is mindenért üvölt a nő. Ennek ellenére az apja még is el-el énekelgeti a maga kis nótáit és mosolyog, próbál létezni ebben a családi milliöben. Csodálom, hogy még képes nevetni is.

Elnyomott férfiként éli napjait. Férfiasság, és határozottság jeleit aligha mutatva.


Milyen hatással van ez egy fiúgyermekre, tovább milyen felnőtt férfi lesz így belőle?


Sajnos, túl sok negatívumot tudnék most ide írni a páromról, de kíváncsi vagyok, hogy külső szemmel mi az amit ebből leszűrtök.



2015. okt. 22. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Anyukának valószínűleg sikerült egy saját akarat nélküli embert nevelnie.
2015. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
A szüleivel el még? Mert sokat segítene ha elköltözne onnan jó messzire. Ha nem függ ennyire az anyjától még lehet belőle normális felnőtt férfi.
2015. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire objektíven, tisztán látod a helyzetet, mégis mi volt az, ami megfogott benne? Már azon kívül, hogy jól néz ki (gondolom, ha sportol..-))

Ha egy 28 éves pasi ilyen férfimintát látott maga előtt, és még mindig az anyja által erőltetett területen ténykedik (sportkarrier) ahelyett, amit valójában csinálni szeretne, én nem sok jóra számítanék. Talán, ha sikerülne tényleg leválni a domináns, birtokló mamáról, akkor igen, de ahogy megy az idő, úgy egyre kisebb erre az esély.

2015. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ha a srác felismeri és megtanulja kezelni az anyja játszmáit és folyamatos kontroll elvételi kísérleteit,akkor sok gond nem lesz vele.

de mivel belemegy a veszekedésbe és gondolom fel is tudja idegesíteni őt a mama,vagyis eléri amit akar,addig nagyon rossz úton van.

2015. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Párom hasonló családban nőtt fel. Hiába költözött el, a személyiségét meghatározta az otthoni miliő. Viszont ő nem törődött bele, elment pszichológushoz, dolgozott magán és mostanra teljesen vállalható személyiséggel rendelkezik, már ki tud állni magáért, sokkal érettebb, mint amikor megismertem. A terápia nagyon sokat tud segíteni!
2015. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat :-) jól esnek, nagyon el vagyok keseredve...
2015. okt. 22. 23:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem mindenkibe lehet ám belenevelni dolgokat!

Lehet semmi gond nincs a pasiddal, ha veszekednek az azt jelenti ellenáll. Ellenáll? Te ismered a pasid , róla semmit nem írtál sajnos csak az anyjáról meg az apjáról.

Az apjáról simán elképzelem leszarja mit papol neki a boszi, azért is énekelget magában.


Próba cseresznye tudod? Költözzetek össze kicsit és kiderülnek a dolgok.

2015. okt. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

28 éves férfibe már réges rég beleivódott a sztereotípia családmodell.

semmin nem változtatna már egy költözés, meg amiket fentebb írnak. felnőtt férfiről van szó, aki így nőtt fel.

keresztet lehet rá vetni.

bármikor képes lesz egy határozottabb nőnek bólogató jánosba átmenni akár élete végéig.

2015. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te nem sportolsz? Mert a sport jó dolog, egy életen át jó fizikumot ad. 28 évesen a versenysportból már kiöregszik az ember. Most mivel foglalkozik a párod? Megbánta a sportot? A párod együtt lakik az anyjával? Mivel nem írtad le milyen negatívumokat okozott ez a nevelés, ha nem él az anyjával mért zavar hogy amikor látod, üvölt? Olyan sűrűn látogatja meg? Hozzád hogy viszonyul az anyja? Párodnak van testvére? Őt is "terrorozálta"?
2015. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
terrorizálta (9-es)
2015. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!