Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi van? :O Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? :O Van egy csaj aki tetszik. Már régebb óta beszélgetek vele, próbálok közelebb kerülni hozzá. Eddig minden rendben volt, kedves volt mindig . Nőnapkor adtam neki egy csomag raffaellót tetszésem kinyilvánításakén.

Figyelt kérdés
még kb azután 2 napig volt ez az állapot, de most meg már hiába beszélek hozzá, nem foglalkozik velem, mintha haragudna. Ez miért van? :S
2010. márc. 17. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle ^^
2010. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért mert azt hiszi , hogy túl vékonynak tartod, hogy egy raffaellót adtál neki nőnapra és szeretnéd ha felszedne pár kilót...
2010. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem barátja lett neki. Akkor szoktak ilyen hatalmas fordulatot venni a nők.
2010. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy leesett neki hogy te komolyan akarsz tőle valamit...
2010. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem tom de az összes nő kiszámíthatatlan:D velem már 260000x történt ilyen eset... és elvileg mindegyiknek bejöttem. Szóval nincs mit tenni a csajok seg gfejek:D buliban szedj fel vmi részeget
2010. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nincs barátja :/ ez tuti, nem értem pedig minden jó volt

ja és egyáltalán nem kövér:)

2010. márc. 18. 15:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Most van az h megpróbálja eljátszani h nem kellesz neki, vagy h nem is érdekled, azért a célért h pedáloznod kelljen érte. A nők azt hiszik ha a pasik pedáloznak értük, akkor nem fogják elhagyni.(csak részben igaz)

Tehát lényegében nagyon is bejössz neki, csak most elkezdett taktikázni, meg kavarni, csak mert nem szeretne szarban lenni.

Menj oda elé, mond meg neki személyesen h fejezze be ezt a taktikázást, ezzel nem ér el semmit sem, ha akarja akkor mondja h járjatok, ha nem akarja, akkor ne szórakozzon veled. Miután megmondtad neki, adj 1-2 nap gondolkodási időt neki.

Ha tényleg kellesz neki akkor igent mond, ha csak azért csinálta h ne lógjon ki a többi lány közül, akkor nemet mond.

(Szerintem)


22/F

2010. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
velem is pont ugyanez van.csak én lány vagyok.kaptam egy csomag csokit és azután semmi.azóta nem is jelentkezett a fiú.:S
2010. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi pasik egyszerűen fogjuk fel a dolgokat, nem kavarunk.

Azért nem keres, mert mi pasik közeledünk az felé ami tetszik, és távolodunk attól ami nem tetszik... Veheted bináris számrendszernek is, vagy igen, vagy nem. Nincs de/vagy/esetleg/kivéve/ha stb...

Tehát mikor ezt a taktikát elkezdted, az elutasításnak minősül, így úgy gondolja h dobtad, mielőtt tényleges esélyt adtál volna neki. Keresd fel...

2010. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet félreértettem, ha nem csináltál ilyen taktikát, akk csak azt várja h végre te is csinálj valamit...
2010. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!