Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem haverja nekem tabu?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki rettenetesen tetszik, elképesztően vonzó számomra, minden percben rá gondolok. A baj csak az, hogy egy haverjának vagyok az ex barátnője.

Pár alkalommal beszéltünk, de neten is mindig hamar lerázott a "nem zavarok tovább" dumával. Személyesen soha nem nézett rám, ha figyeltem, de nem egyszer észre vettem, hogy néz, amikor én nem őt figyeltem. Ez akkor is jelen volt, amikor még együtt voltam a haverjával.

Láthatóan rettenetesen zavarban van előttem. Hibába próbálok vele beszélni, hamar leráz, személyesen beszéd közben is kerüli a szemkontaktust.

Viszont tényleg volt már nem egy olyan eset, hogy én nem tudtam, hogy mögöttem van, hátrafordutam és szó szerint bámult, ráköszöntem és egyből lesütötte a szemét.


Hogy értessem meg vele, hogy pont nem érdekel, hogy az ex barátomnak ő a haverja? Vagy ez már tényleg ekkora nagy kizáró ok?

Nem feltétlen kapcsolatot akarok tőle, nem tudom mit akarok, de legalább viselkedjünk úgy mint két ember, vagy ezek esélytelenek?


2015. okt. 30. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vagy neki szimpatikus,szerintem ha ennyire teszetosza,akkor ne próbálkozz tovább,ebből maximum haverság jöhet össze. Köszönj neki és ennyi.
2015. okt. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

HÁt ezt sajnálattal olvasom. :(

Csak tudnám akkor minden bámul végig, ha éppen azt hiszi, hogy nem látom...

2015. okt. 30. 08:01
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
Inkább neki vagy tabu.
2015. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a megbámulás sajnos semmi kérdező! tettek,egyértelmű jelzések kellenek,ami itt nincs,illetve nem volt.
2015. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Milyen jelek? Az nem jel, hogy nagyon zavarban van előttem, nem mer a szemembe nézni, de amúgy meg végigmér és nézeget?
2015. okt. 30. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!