Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, ti mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti mit szólnátok, ha a párotok gépén, a böngésző könyvjelzői között ezt találnátok?

Figyelt kérdés

[link]


Szóval rengeteg nagyon csinos lány/nő Facebook profiljának linkje el van mentve. Számon kérnétek rajta, hogy miért nézegeti a gazellatestű bombanők képeit? Vagy esetleg megbántódnátok, és kevesebbnek éreznétek magatokat? Vagy feltételeznétek róla, hogy pszichopata?


2015. okt. 31. 21:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Szó nélkül hagyd ott, ahogy látom betárazott már előtte ha veled nem jó.
2015. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Egy ilyen férfit én nem a páromnak, hanem életem egyik tévedésének nevezném. És nem számon kérném rajta, hanem közölném vele, hogy emiatt hagyom el. Ha nemhogy többre nem tart, de még kevesebbre is, mint néhány jó testű macát, akkor mi dolgom vele?
2015. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Egy. Én eddig úgy tudtam, hogy a lányoknak/nőknek nem számít a Facebook. :) Kettő. Hogy fogjátok beadni a barátnőiteknek hatásosan, hogy mi miatt szakítottatok? Ahhoz képest, hogy némelyikőtök még akkor is szaladgál a hapsi után, miután a huszadik nőjével csal meg titeket, egy olyan férfival meg azonnal szakítanátok, akinek néhány ártatlan link el van mentve Firefoxba. :) Hát érdekes vagytok ti nők...
2015. okt. 31. 21:54
 4/22 anonim ***** válasza:
35%

#2 ki mondta, hogy nem tart többre? Nem kell kombinálni.

Válasznak meg csak annyit tudok írni, hogy beszéld meg vele.

2015. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Goldengate logója befigyel! :D
2015. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Jaaa, hogy te a pasi vagy! Így már értem a 0%-os értékelést egy olyan válasz mellett, ami tökéletesen a kérdésre reflektált, csak hát ugye nem a te férfi büszkeségednek megfelelően. Azt hittem, ilyen pitiáner húzásokra csak a nők képesek. Amúgy nincsenek barátnőim, de ha lennének, akkor sem magyarázkodnék nekik, hogy kivel miért szakítottam. Te viszont, úgy látszik, megtaláltad méltó helyed a ribik közt.


2-es voltam.

2015. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

A gazellatestű bombanőből, és a pszichopatából egyértelmű, hogy férfi a kérdező.

Amúgy meg egy erősen provokatív kérdésre adott két válaszból messzemenő következtetést levonni az egész női nemről, hát, elég meredek.

2015. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#6: Ha téged egy pitiáner húzás ennyire feltosz, hogy sorokat regélsz sértődöttségből, akkor nyilván pitiáner húzás volt. Paradoxon. Pitiánerebb azon vergődni, hogy romlik a 83%-od. Tán gyűjtesz valamire? Hehe.


Ribik? Miféle ribik? Jaaa, te a FB-os linkekre gondolsz. Nem is tudtam, hogy képekkel, linkekkel meg lehet csalni egy nőt. Elképzelem, te az a típusú hárpia vagy, aki terrorizálja a saját urát, és évek múltán is azt hánytorgatja fel, hogy rá mert pillantani az utcán egy idegen nőre. Mentse meg a jóisten az összes férfitársamat a hozzád hasonló keselyűktől...

2015. okt. 31. 23:28
 9/22 A kérdező kommentje:
#7: Ti minden, akár a hétköznapokban is felmerülő problémákra rásütitek a provokatív jelzőt? Áruld már el nekem, te nagyokos, hogy ebben a kérdésben, illetve a vázolt élethelyzetben mi a provokatív?
2015. okt. 31. 23:33
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
Bazi nagyot csalódnék az ítélőképességemben, ha ilyet találnék a vőlegényem számítógépén. Szakítanék, mert nem passzolunk. Nem az ő színvonala az ilyesmi. Pedig tudom, hogy olyan filmeket is néz.
2015. okt. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!