Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki a párom exének az öltözkö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a párom exének az öltözködését koppintani?

Figyelt kérdés

Amióta ismerem a lányt, imádom a ruháit, elképesztő jó ízlése van.

Ilyesmik:

[link]


2015. nov. 2. 21:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Kiírta, mielőtt befejezhettem volna
2015. nov. 2. 22:00
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha azért csinálod, mert neked nagyon tetszik akkor nem.
2015. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Manapság másokat majmolni menő dolog.
2015. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
100%

Csak rajta,vagy másokon is tetszene?

Ha utóbbi,akkor nem.

2015. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Na, ilyesmik:

[link]

[link]

Nekik mindigis jól ment anyagilag, én meg régebben nem engedhettem meg magamnak, hogy saját ruháim legyenek.

Ő még otthon is gyönyörű, kb így öltözik:

[link]


Én is hasonló ruhákat veszek mostanában, mert végre van pénzem, és nagyon tetszik. Persze az enyémek nem Dior meg miegymás, csak plázás.

2015. nov. 2. 22:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha magadénak érzed ezt a stílust, akkor ez nem koppintás. Amúgy meg bárkire rá lehetne mondani, hogy valakit koppint. Annyira egyedien senki nem öltözködik, hogy ne találhatna hasonlót a világon valahol. Még a tervezőket is megihleti valami.
2015. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és rajta kívül még pár ezer nő öltözködik így, szóval annyira nem nevezném koppintásnak! ha tetszik miért ne.
2015. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem szeretném az ex öltözékét koppintani. Én úgy öltözöm, ahogy nekem tetszik. Csak a véletlen műve, ha hasonlítok rá. Én még a ruháját sem dicsérem meg véletlenül sem. Semmi jó érzésem vele szemben.


Úgy öltözz amilyen tetszik neked. De az ne koppintás legyen pont arról a személyről.

2015. nov. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A jót nem szégyen eltanulni.


Ha úgy érzed, hogy illik hozzád ez a stílus, akkor tekints a csajra úgy mint egy 3D-s divatmagazinra, aki adott egy pár jó ötletet!

2015. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem egyátalán nem gáz ha neked ez tetszik akkor mért ne ?! Párod mit szólt hozzá vagy neki nem tűnt fel a dolog :D
2015. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!