Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nem mukodik. Miert?

Figyelt kérdés
A baratommal mostanaban nem olyan jok az egyuttletek, mint a kapcsolatunk elejen, pedig fel eve se vagyunk egyutt. Mostanaban a szex olyannyira nem jon be, h szinte nincs is kedvem hozza. Igenylem az elojatekot es a cirogatast (ami az elejen szinte mindig meg volt) de mostanaban 1-2 csok es mar a kozepeben vagyunk a dolognak... Utana 10 perc Tv es o mar alszik is. Nagyon ugy erzem magam, meg neha a szexet is, mintha o csak "kotelezettsegbol" csinalna, vagy en nem tudom... Mindenre az a valasza h "majd bepotoljuk" amire en most sokaltam be ,mert ezt a szoveg reszemrol.megalazo, ugy jon le, mintha egy darab kis jatekbaba lennek akit akkor vesz elo amikor o akarja. A munka nem ok erre, mert en is dolgozom, en is kimerulok mire hazaerek, de orulnek annal ha egyutt is lennenk.. Mit tudok tenni? Ezt a dolgot mar nem 1x atragtam vele de ugy nez ki, h semmi elorelepes.
2015. nov. 2. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha semmi előrelépés akkor sok egyebet nem tudsz tenni, mint lezárjátok és keresel olyat, akivel minden működik. A barátod már unja veled.
2015. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már nem egyszer átrágtad vele, és nincs változás, akkor itt az ideje mást keresni.
2015. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Clark Kent.. ***** válasza:

Kolompár és Marceline mindenhol ott van...


Hihetetlen! Mint valami szerelmi tanácsadók. :D


Fogadd meg a tanácsukat Kérdező. :D

2015. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szélsőlibrális eszme elég elterjedt a válaszolók között.
2015. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

@Clark


Tudod, hogy van. Aki tudja, az csinálja, aki nem, az tanítja. :-)

2015. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi 10 év házasság után jutottunk el oda, ahol ti tartotok fél év után. A következő 10 évben meg egyre rosszabb lett. Ne törődj bele, mert ez minden, csak nem kielégítő szex.
2015. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én megmondtam ebben a helyzetben a páromnak, hogy azért kár levetkőznöm, hogy neki jó legyen én meg mire éreznék valamit, már nem érzek semmit. Változtatott, de előjáték még mindig nagyon rövid volt 5 perc ha... Akkor mondtam neki, legyen több mert így szexbabának érzem magam és nincs kedvem az egészhez. Volt, hogy nem tudom harmadjára sem volt nekem végkifejlet egy huzamban. Majd fel robbantam a méregtől, mondtam neki ne szólj hozzám most!

Azóta hogy megtárgyaltuk, már nem olyan. Csak most meg ritka mert ki vagyunk purcanva, en legalábbis. Most meg nem is találkozunk csak nagyon este.

Na a lényeg: erélyesen mondd neki s ha nem hajlandó változtatni akkor keress mást! Ha önző, nem érdemes vele maradni, ha sokadjára sem csinálja másképp.

2015. nov. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szépen a valaszokat, ezek szerint nem egy tulreagalasrol van szo, hanem tenyleg van benne valami ami tortenik mostansag.

Az egyik valaszolo irta, h ez a 10 eves hazassagra a jellemzo, nem a fel eves kapcsolatra. Hat mit ad Isten, tegnap a parom pont ezt mondta, h mar ugy megszoktuk egymast mint a hazasok...

A masik dolog, h fogamzasgatlot szedek, van h az iskola miatt csak hetvegen van szex. Most viszont egesz heten itt vagyok, es semmivel sem tobb.. szoval nagyon feleslegesnel erzem a szedeset ezekert a par perces aktusokert... A szervezetemet terhelem feleslegesen. Mar volt, h 1x ezzel is eloalltam fenyegetozni, h abba hagyom a tablettaszedest ha nem lesz tobb a szex. Akkor eskudozott, h megerti es igazam van, de semmi eredmenye. Ma meg az utolso eselyt megkapja

2015. nov. 3. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!